Хмельничанина, який влаштував стрілянину у Раковому, затримали, — поліція

- Чоловік відкрив стрілянину у дворі через конфлікт.
- Є поранений.
У Хмельницькому поліцейські затримали 24-річного місцевого жителя, який під час конфлікту відкрив стрілянину просто посеред білого дня. Постраждав 52-річний чоловік. Інцидент трапився 4 липня в мікрорайоні Ракове.
Про це повідомили у Поліції Хмельницької області. Як розповіли у відомстві, близько 13:45 до правоохоронців надійшов виклик про стрілянину у дворі багатоповерхівки на вулиці Народної Волі. На місце одразу виїхала слідчо-оперативна група.
Попередньо встановлено, що конфлікт виник між двома чоловіками через будівництво у дворі. Словесна суперечка переросла у силову. У якийсь момент 24-річний чоловік дістав пристрій для відстрілу гумових куль та вистрілив у свого опонента.
Внаслідок пострілу 52-річний хмельничанин отримав тілесні ушкодження. На місце викликали швидку допомогу, яка доправила постраждалого до Хмельницької міської лікарні. Медики надали йому допомогу.
Стрільця затримали поліцейські. Зараз він перебуває під вартою.
У поліції уточнюють: за фактом інциденту відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 ККУ— «Хуліганство із застосуванням предмета, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень». Наразі вирішується питання про повідомлення чоловіку про підозру, тривають слідчі дії.
Читайте також:
- На Зарічанській чоловік підірвав гранату у квартирі: деталі
- Вибух гранати у готелі в Деражні: військового затримали
- Справу про побиття військового у Старокостянтинові розслідують 3 роки: деталі
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Чи воно сука 24р ще маленьке ,не можна йому на передову..
Нарколиги і йобана алкашня..