Хмельничанка пожартувала з поліцією: сказала, що на неї напали

Хмельничанка пожартувала з поліцією: сказала, що на неї напали
  • Вона повідомила правоохоронцям про те, на неї напали, щоб приховати розтрату грошей.
  • Тепер жінці доведеться відповідати за свій вчинок за двома статтями.

"Жартівницею" виявилася 36-річна мешканка Хмельницького. Вона зателефонувала до правоохоронців о 2 годині ночі 19 грудня і повідомила, що поблизу залізничного вокзалу на неї напали.

За інформацією прес-служби ГУ НП у Хмельницькій області, жінка розповіла, ніби четверо невідомих осіб здійснили розбійний напад на неї. Також вона стверджувала, зо один з них використав пістолет, щоб відібрати особисті речі.

За словами "потерпілої", вкрали сумку із документами та грошима у сумі 2000 гривень.

За місцем виклику приїхала слідчо-оперативна група Хмельницького міського відділу. Провівши слідчі дії, правоохоронці встановили, що такого інциденту не було і жінка вигадала історію.

Виявилося, що таким чином хмельничанка хотіла приховати розтрату нею і її чоловіком коштів. Це кваліфікують як злочин, вчинений з корисливих мотивів.

Правопорушницю затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Її помітили до ізолятора тимчасового тримання.

Хмельничанку можуть посадити за ґрати на термін від 2 до 5 років (згідно зі статями 383 та 384 ККУ).

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Мастер Автополив
    Офигеть - это просто верх идиотизма. Вау!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 10 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:10 Одна пара галош на двоє сиріт: як у повоєнному селі на Хмельниччині виживали сім’ї загиблих фронтовиків 18:08 На Хмельниччині стане прохолодніше: погода на 10 травня 17:24 Голоси проти дронів: як вуличні концерти у Волочиську рятують земляків на фронті Від читача 18:26 Виїзний консультативно-діагностичних прийом пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями | КНП «ХОССЦ» 16:29 Хмельниччина втратила військових: Олександра Захарця, Валерія Тустанівського та Олега Шевчука 15:34 У Хмельницькому оштрафували водія, який їздив тротуаром 14:25 У Хмельницькому запрошують на роботу інспекторів з паркування: умови 13:23 Середня зарплата на Хмельниччині — майже 15 тисяч гривень: дані центру зайнятості 12:22 На Хмельниччині жінка через суд доводила, що син не прийняв спадщину батька 11:27 На парковці у Хмельницькому обікрали автомобіль: підозрюваного затримали 10:29 У Кам’янці-Подільському відзначатимуть День міста: що у програмі 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up