Хмельницьких бізнесменів лякають податковими перевірками

Хмельницьких бізнесменів лякають податковими перевірками
  • Шахраї виманюють в підприємців гроші, представляючись податківцями.
  • По телефону вони вимагають перерахувати кошти на рахунок «ПриватБанку».
  • За грошову винагороду вони обіцяють не перевіряти бізнесменів.

Телефонні шахраї активізувалися у Хмельницькому. Про це повідомляють в Державній фіскальній службі Хмельницької області. Кажуть, що у розмові із бізнесменом зловмисники представляються податківцями. Вимагають від них перерахунку коштів на картковий рахунок «ПриватБанку». У розмові попереджають, що в іншому разі бізнесмена чекаю перевірка фінансової діяльності і «великими проблемами».

В податковій нагадують хмельницьким бізнесменам, що планова або позапланова перевірка може проводитися лише тоді, як:

  • платника податку до початку перевірки вручать копію наказу
  • податківці мають пред’явити службові посвідчення

В разі отримання інформації про шахрайство під виглядом працівників органів фіскальної служби або нібито від їх імені, потрібно звертатись до правоохоронних органів за номерами телефонів: 70-17-76; 70-17-75; 098-864-30-53.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:43 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 22 лютого 18:35 Потеплішає: яку погоду очікувати в неділю на Хмельниччині 18:06 Представники Хмельниччини увійшли в склад полярників: вони вирушать в Антарктику 17:03 Вважався зниклим безвісти: на Хмельниччині попрощалися з 26-річним Артемом Синіцьким Від читача 13:00 До уваги українських підприємств-імпортерів 16:06 Чи готові укриття Хмельницького до небезпеки: результати перевірки представників Омбудсмена 15:05 На Хмельниччині попрощалися з 21-річним Олександром Бронніковим, який загинув на Луганщині 14:04 Серед затриманих — жителі Хмельниччини: на кордоні зі Словаччиною зупинили чоловіків 13:02 Пропонував патрульним 15 000 гривень: у Хмельницькому зупинили пʼяного водія в комендантську (ВІДЕО) 12:03 Секс, їжа та 8 березня: головні стереотипи про Великий піст, які спростовують священики 11:18 Шахраї виманили у жителів Хмельниччини 390 тисяч гривень: подробиці 10:27 На Хмельниччині за добу — сім пожеж: що і де горіло 09:41 Посмертно і особисто: на Хмельниччині військових відзначили державними нагородами
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up