Хмельницький суд відправив за ґрати крадія з багатою "кримінальною кар'єрою"

Хмельницький суд відправив за ґрати крадія з багатою "кримінальною кар'єрою"
Фото ілюстративне
  • Чоловік у свої 30 років встиг уже шість разів побувати у місцях позбавлення волі.
  • Але, і це не зупинило його від нових крадіжок.

Тридцятилітнього уродженця Закарпатської області, що проживає на Хмельниччині, сьомий раз притягнули до відповідальності за крадіжки.

Як виявилося, свою "кримінальну кар’єру" чоловік розпочав ще у сімнадцять років. Тоді за крадіжку його позбавили волі на три роки. Після того він ще кілька разів сідав за ґрати за вироками Мукачівського, Хмельницького, Вінницького, Тернопільського та Коломийського міськрайонних судів.

Але, вийшовши на волю, чоловік знову взявся за старе вже у Хмельницькому. Зайшовши в один із під’їздів, молодик помітив, що в квартирі на першому поверсі відчинені двері та скориставшись нагодою, викрав з помешкання деякі цінні речі на суму більш як десять тисяч гривень.

Як повідомили у пресслужбі Хмельницького міськрайонного суду, днями він отримав свій вирок за частиною 3 статті 185 КК України. Чоловіку призначили покарання у виді чотирьох років позбавлення волі. 

Читайте також: На Хмельниччині спіймали 21-річну дівчину, яка обікрала чужий будинок
 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Віталій Українець
    не зупинить його строк!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:44 Ордени «За мужність» передали рідним загиблих воїнів із Полонного photo_camera 09:25 За кермом буса – 20-річна водійка: історія Аліни, яка працює на хмельницькому агропідприємстві МХП (новини компаній) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 29 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) Від читача 13:06 Продовжуємо роботу щодо залучення молоді до служби в митних органах 21:01 Сильні заморозки і дощ: погода на Хмельниччині 29 квітня 20:02 За торгівлю наркотиками хмельничанину дали 6 років тюрми 19:08 Хто найдовше очолює дитсадки Хмельницького 18:47 У лісі на Хмельниччині помітили «спа-процедури» диких тварин: відео з фотопасток 18:30 На Хмельниччині попрощалися із 20-річним Героєм Михайлом Косіком 18:04 Симчишин купив новий Nissan Qashqai 17:55 Житель Хмельниччини погрожував підпалити АЗС і вимагав пальне: його затримали на Житомирщині 17:27 Житель Хмельниччини організував переправлення до Румунії: брав до 16 тисяч доларів 16:49 На Хмельниччині попрощалися з військовими: Микитою Мартинюком, Сергієм Коником та Валерієм Омельяновим 16:06 Нарибалив в нерест на 330 тисяч гривень: на Хмельниччині спіймали браконьєра 15:48 «Буревій» змінює правила гри: як поєднання бойового досвіду та технологій нищить ворога (соціальна реклама) 15:25 У Хмельницькому водій BMW попався п’яним за кермом під час комендантської 14:40 Як нардепи з Хмельниччини голосували за продовження мобілізації та воєнного стану 14:04 Відключення води у Хмельницькому 28 квітня: перелік вулиць 13:42 Хмельницький попрощався з добровольцем Дмитром Бондаревим, який загинув 2 роки тому
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up