Кинула в мішок та закопала: стали відомі нові деталі смерті немовляти на Хмельниччині

Кинула в мішок та закопала: стали відомі нові деталі смерті немовляти на Хмельниччині
5 канал
  • Мертву дитину знайшли в одному із сіл у Славутському районі. Дівчинку, яка щойно народилася, закопала рідна матір.
  • 22-річна породілля запевняє, що немовля з'явилося на світ мертвим.
  • Однак, остаточні причини смерті з'ясує експертиза.

В одному із сіл Славутського району напередодні виявили страшну знахідку — закопане немовля. Як з'ясувалося, 22-річна місцева мешканка народила дитину вдома, а після сама закопала її. Наразі цю інформацію перевіряють. Також спеціалісти встановлюють причину смерті новонародженої дівчинки.

Як розповіла полісменам породілля, 13 лютого вона відчула біль в животі, вийшла на двір, де народила дитину. Дівчинка, за її словами, була мертвою. Тож вона кинула її у мішок і закопала обабіч дороги. А через два дні тіло новонародженої знайшли. 

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 117 Кримінального кодексу України – умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини.

"Згідно з ухвалами суду, експерти серед інших мають дати відповіді на питання, яка причина та час смерті новонародженої дівчинки, чи є на тілі тілесні ушкодження, якщо так, то у результаті чого вони могли утворитися, а також, чи є у жінки, яка, ймовірно, її народила, ознаки пологів, їх дату, чи має вона тілесні ушкодження або захворювання, які могли б спричинити передчасні пологи", - повідомили у прес-службі Хмельницького апеляційного суду.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (9)
  • Inna Kornienko
    Сделать  ей так, как сделала она со своим ребенком, закопать живьём
  • Аня Стасюк
    Тварини так нероблять
  • Sergey Serafinchuk
    Нелюдь!
  • Татьяна Ховаева
    Хим кастрация
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:02 Хуртовина і похолодання: погода на Хмельниччині 8 січня 19:29 На Хмельниччині проведуть обмежене полювання на дикого кабана 18:30 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 17:57 Соцзахист в новому бюджеті Хмельницького: на що передбачили 630 мільйонів Від читача 08:45 Змінюється порядок сплати митних платежів громадянами! 17:05 У Хмельницькому 10 рятувальників гасили пожежу квартири play_circle_filled photo_camera 16:13 Сім годин — максимум: у «Хмельницькобленерго» пояснили рівномірність графіків 15:52 Із дронами та ДСНС: у Хмельницькому понад тиждень шукають собаку Беллу play_circle_filled 15:25 Попрощалися із хмельничанином Володимиром Калініченком, який вважався безвісти зниклим 14:55 Двом хмельничанкам хочуть надати звання «Мати-героїня» 14:29 Висадив пасажирів на проїжджій частині: у Хмельницькому оштрафували водія автобуса (ВІДЕО) play_circle_filled 13:44 На Хмельниччині збільшили кількість маршрутів для здачі практичного іспиту з водіння 13:06 30 пацієнтів за пів дня: у хмельницькому травмпункті «ажіотаж» через негоду 12:41 ДТП та засніжені траси: ситуація на дорогах Хмельниччини 12:05 Схопила за волосся і вдарила об одвірок: суд переглянув вирок жительці Летичева 11:37 Реєстраторку із Держгеокадастру підозрюють у махінаціях із землею за 2,4 мільйона 11:15 На двох вулицях у Хмельницькому не буде води 7 січня 10:38 Був під ураженням дрона: на війні загинув поліцейський з Шепетівки 10:04 У Кам’янці-Подільському на «зебрі» збили жінку 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 7 січня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up