Бережіть свої кишені. У поліції розповіли, де найчастіше обкрадають хмельничан

Бережіть свої кишені. У поліції розповіли, де найчастіше обкрадають хмельничан
  • Найчастіше злодюжки "промишляють" у набитих маршрутках та тролейбусах. 
  • З початку року 72 хмельничанина обікрали у громадському транспорті.
  • У поліції розповіли де найчастіше стаються злочини та дали декілька порад хмельничанам.

Хмельничанам варто остерігатися кишенькових крадіїв, кажуть у поліції. Майже щодня з кишень містян зникають мобільні, гроші, документи. Найчастіше крадіжки стаються в громадському транспорті у "години пік" - зранку або ввечері. Тобто коли люди добираються на роботу або повертаються з неї.

Так, наприклад зранку 11 січня у хмельничанки вкрали з портфеля гаманець з грішми і банківськими картками. А згодом так званий "щипун" дістав телефон у 37-річного хмельничанина, який їхав ввечері у повній маршрутці.

За даними ГУ НП у Хмельницькій області, загалом за перший квартал 2018 року зафіксували 72 випадки кишенькових крадіжок. У поліції підрахували, у яких же тролейбусах та маршрутках сталося найбільше крадіжок.

Відео дня

Так, виявляється, що найчастіше злодюжки "промишляють" у набитих маршрутках. Загалом там нарахували 39 крадіжок.

Серед улюблених маршрутів крадіїв - №49 (9 крадіжок). У маршрутках №40 та 29 нарахували по 4 крадіжки. Тричі хмельничани лишалися без гаманців та телефонів під час поїздки у маршрутках № 35, 30 та 24.

У тролейбусах з початку року хмельничан обікрали 32 рази. Антилідером серед них став тролейбус №7 - там сталося 14 крадіжок. Далі - тролейбус №11, де жертвами крадіїв стали 5 містян. У тролейбусах № 13 та 14 сталося по 3 крадіжки.

У поліції дали декілька порад хмельничанам, щоб не обікрали у громадському транспорті:

  • Розраховуючись за проїзд, не виймайте грошей з гаманця. Краще приготуйте купюри заздалегідь, ще підходячи до зупинки, та тримайте їх у руці.
  • Без потреби не користуйтеся на зупинці та в салоні маршрутки дорогим мобільним телефоном. Мобілку взагалі під час проїзду краще тримати в руці.
  • Сидячи у маршрутці, не слухайте плеєр та не читайте книжку. Бо це відволікає вашу увагу. Не варто також бавитися в ігри на мобілці.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Мастер Автополив
    а выполнять свои обязанности полиция не может. пробить по агентуре воров и карманников. разработать операцию и взять на горячем?
    Pan Włodek reply Мастер Автополив
    Нет у вас методов против Кости Сапрыкина!
    Мастер Автополив reply Pan Włodek
    Это точно, апофеоз перемоги рогулюции - это пятачок перед овощным рынком, как котором гордо рея спитыми харями барыжат валютой. А нова чэсна полиция гонит бабушку приехавшую из провинции продать пару бутылок молока.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
09:42 У громадах Хмельниччини попрощаються із чотирма військовими. Хто вони photo_camera 09:03 Що буде з кам’янецькими вишами після об’єднання: пояснення від керівництва 22:30 Хмельничанин поранив ножем патрульного, коли тікав від ТЦК: подробиці інциденту 21:01 Хмельничан попереджають про сильну грозу та шквали: погода на 8 липня Від читача 16:41 Продаж земельної ділянки для будівництва туристичної інфраструктури 20:06 Шестеро воїнів «на щиті» повернулось на Хмельниччину 19:43 Звільнили без згоди: керівниця ансамблю виграла справу в суді на Хмельниччині 19:01 У Хмельницькому попрощалися із захисниками Андрієм Пономаренком та Олександром Черторижським 18:12 «Хмельницькводоканал» оштрафували за забруднення Південного Бугу: деталі порушень та коментарі активістів 17:58 Збили на очах коханої: деталі справи смертельної ДТП біля Летичева 17:29 На Хмельниччині сталась потрійна ДТП: є травмований 16:56 Вважався зниклим безвісти: на Хмельниччину з полону повернувся Юрій Поліщук 16:13 У Хмельницькому районі відключатимуть газ: перелік сіл 15:34 Ціни на цукор і сіль: де вигідніше купувати у Хмельницькому 15:05 Без кесаревого: на Хмельниччині народився хлопчик із рекордною вагою 14:50 Пансіонат «Промінь життя»: професійний догляд і щоденна підтримка для ваших рідних (новини компаній) 14:26 Крадіжки газу на Хмельниччині: скільки зафіксували випадків від початку року 13:36 Нацгвардійці здали плазму у Хмельницькому: що відомо про процедуру і кому рятує життя 13:03 Лавандові поля на Хмельниччині: платні та безкоштовні локації 12:31 Хмельничанка стала чемпіонкою Європи з веслування
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up