Кримінальна Хмельниччина. Які злочини найчастіше скоюють в різних містах (ІНФОГРАФІКА)

Кримінальна Хмельниччина. Які злочини найчастіше скоюють в різних містах (ІНФОГРАФІКА)
  • У містах Хмельницької області за цей рік скоїли тисячі злочинів.
  • Серед них крадіжки, грабежі, мордування та вбивства. 
  • Дізнавайтеся, де і що трапляється найчастіше.
  • Підготували для вас інфографіку. 

Новини про знайдені наркотики, ошуканих бабць чи конфлікти, що закінчуються бійкою щоденно з’являються на різних ресурсах. Відбувається все це як в обласному центрі, так і інших містах Хмельниччини. У період із 1 січня по 30 листопада цього року у різних підрозділах Нацполіції в Хмельницькій області зафіксували 23 284 злочинів. З них найбільше розслідують правоохоронці Хмельницького районного управління поліції. Про все це журналістці vsim.ua стало відомо із відповіді ГУНП в Хмельницькій області на інформаційний запит.

Всі справи, за якими відкрили кримінальні провадження, перебувають на різних стадіях досудового розслідування. Найбільше тих, щодо яких продовжують тривати слідчі дії. 

Журналістка ВСІМ дізналася, за якими статтями були відкриті кримінальні провадження цьогоріч. А саме - ті, що перебувають в підрозділах Нацполіції, які займаються розслідуванням злочинів у містах Хмельниччини. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up