Двоє жителів Хмельницького 35 та 45 років створили незаконний онлайн-обмінник. Вони здійснювали обмін криптовалюти та низки електронних валют, заборонених в Україні. Про це повідомляє пресслужба Кіберполіції України.
Чоловіки створили веб ресурс, що надавав можливість обміняти гривню на криптовалюту та електронні валюти, зокрема й ті, обіг яких в Україні заборонено.
Правоохоронці провели обшуки за адресами проживання фігурантів та вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони, банківські картки. Усе направили на експертизу.
За даним фактом відкрили кримінальні провадження за статтею 200 (незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення) та за статтею 209 (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом) Кримінального кодексу України. До слова, санкція статті передбачає позбавлення волі терміном до шести років.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.