«Найму кращих адвокатів України», – чоловік керівниці МСЕК, викритої на незаконному збагаченні

-
.Чоловік Тетяни Крупи, Володимир Крупа, висловив свою позицію щодо знайдених під час обшуків мільйонів.
Долари — в усіх куточках. Саме такі результати обшуків, проведених ДБР в кабінеті та помешканні керівниці Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяни Крупи, а також у її сина — начальника Пенсійного фонду України у Хмельницькій області Олександра Крупи. Правоохоронці вилучили мільйони доларів, гривень та кілька сотень тисяч євро. Скандал вперше прокоментував чоловік голови МСЕК Володимир Крупа – це він "позує" зі стосами доларів на відомому в мережах фото.
Свою позицію для ТСН.ua чоловік висловив так:
«Мої адвокати, думаю, розберуться. Для Тетяни Василівни найму кращих адвокатів України. Вони (правоохоронні органи) мають не тільки до Тетяни Василівни претензії. Вони мали претензії і до мене. Почалось все з того, що мали претензії до мого сина. Він керівник пенсійного фонду. Я хочу сказати, що свою дружину та свого сина буду захищати. Я знаю, як їх захищати. Якщо дійде до суду, то і суд розбереться. Буду захищатись і сам, бо знаю, що про мене збирають інформацію».
Сказав Володимир Крупа, що «розбереться» і у відповідь на запитання журналістів про те, звідки гроші, які зображені на фото:
«Фото, де я лежу? Навіщо це фото публікувати? Щось нічого немає, опублікували фото. Законодавство дозволяє мені в його межах мати і готівку, і безготівкові кошти. Враховуючи те, що я фінансист і спеціаліст по коштах, як ви думаєте, я розберусь з цим питанням? Я думаю, що розберусь. І мене зрозуміють».
Загалом чоловік пояснив, що «дивиться» на ситуацію оптимістично:
"В мене були дуже складні ситуації. Я 22 роки працював керівником органу фінансового контролю. Доводилось мати справу з різними людьми. Якби я порушував законодавство, то 22 роки не працював би в такому органі. Я завжди намагався діяти в правовому полі, обставини бувають різними".
Нагадаємо, про викриття на незаконному збагаченні на мільйони доларів голови Хмельницького МСЕК – Тетяни Крупи та її сина, керівника облуправління Пенсійного фонду, в ДБР повідомили сьогодні, 4 жовтня. Під час обшуків у них знайшли лише готівкою майже 6 мільйонів доларів. Правоохоронці знаходили гроші в квартирі практично в кожному куточку – у шафах, шухлядах, нішах. Під час слідчих дій Тетяна Крупа намагалась позбутися частини грошей, викинувши сумки з пів мільйоном доларів через вікно. Більше про це, а також які об’єкти нерухомості – будинки і земельні ділянки є на рахунках в Тетяни Крупи та її чоловіка читайте в окремому матеріалі.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.
Jenya Jenya
Tereshenko
Саша Легай
Марія Серветник
Освідчені... мерзоти , хоть би одного покарали по справежливості,може б іншим було не повадно.