На 10 років може сісти 19-річний мешканець Теофіпольщини, який вбив чоловіка одним ударом в голову

На 10 років може сісти 19-річний мешканець Теофіпольщини, який вбив чоловіка одним ударом в голову
Фото: Mukachevo.today
  • Під час бійки хлопець вдарив опонента в голову, який виявився смертельним. 
  • Наразі юнака посадили під домашній арешт. 
  • Справу розслідують. Хлопцеві загрожує строк від 7 до 10 років.

Трагічна подія сталася в ніч на 9 листопада, цьогоріч. Під час бійки 19-річний хлопець одним ударом в голову завдав смертельні ушкодження опоненту.  Чоловік помер на місці. Згодом нападника затримали. Наразі його взяли під домашній арешт.

"Оцінюючи докази у їх сукупності, у зв’язку з не доведенням недостатності застосування більш м’яких запобіжних заходів, суд вважає за можливе застосувати до підозрюваного не тримання під вартою, а домашній арешт з цілодобовою забороною виходу за межі господарства", – зазначає в ухвалі суддя.

Справу розслідують за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України (тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого). Хлопцеві загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Валентина Назарова
    Ну да всі думають  на нього а це не так цеїх хлопиць з мого сила і я вам скажу що це не правда все сило за ним і його підтримоють і він там був не один  а їх було троє  сило  сказало що піде за нього рекит робити і не робіт поспішних виводів
  • Александр Кириченко
    Можливо хтось може підказати де це трапилося?
  • Вадим Миколайович
    Ось це удар!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:10 Посилиться сибірський антициклон: прогноз на завтра для Хмельниччини 20:30 Дві школи Хмельниччини перейдуть на 12-річне навчання: рішення МОН 20:19 На 63 вулицях Хмельницького планово відключатимуть світло 14 січня (АДРЕСИ) 19:49 У Хмельницькому відбудеться зустріч з Дмитром Кулебою: говоритимуть про дипломатію Від читача 19:34 Цікава арифметика. Як змінився розмір пенсій з 1 січня 2026 року для тих, хто "досяг 65 років" і має стаж 30/35 років? 19:04 Загинуло пʼятеро військових з Хмельниччини: Олександр Коцемир, Олександр Ляшук, Олег Мельник, Ігор Скрипка та Олексій Швидь 18:18 За лося — 130 тисяч гривень: як на Хмельниччині карають за полювання 17:39 На кордоні у фурі з пивом виявили чоловіка з Хмельниччини 17:17 Будівництво депутата-мільйонера на Свободи під питанням: що відомо? play_circle_filled photo_camera 16:55 Пожежа на ринку в Дубовому: у ДСНС розповіли подробиці 16:06 Пенсійний фонд Хмельниччини запрошує на роботу (ВАКАНСІЇ) 15:12 411 родин із Хмельниччини отримали кошти на відновлення житла після обстрілів 14:30 На Хмельниччині викрили бізнес з вейпами на понад 12 мільйонів гривень 13:53 Хмельниччина втратила полковника: попрощались з командиром військової частини Сергієм Ліщуком 13:18 Ціни на молочку: де вигідніше купувати у Хмельницькому 12:24 Коли відступить мороз: що кажуть синоптики про погоду 11:30 Загинув 37-річний хмельничанин під час буксирування вантажівки: подробиці трагедії 10:42 На Хмельниччині Укрзалізниця зупинила потяг поза графіком заради хворої дитини 10:01 На щиті повернулось пʼятеро воїнів з Хмельниччини. Хто вони 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 13 січня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up