На Хмельниччині 18-річного юнака підозрюють у вбивстві батька

На Хмельниччині 18-річного юнака підозрюють у вбивстві батька
Ілюстративне фото
  • Хлопець почув шум у коридорів будинку та подумав, що до помешкання проникли злодії.

  • Він взяв рушницю та випадково вистрілив у свого батька, який саме зайшов у будинок.

Сімейна трагедія сталася вранці 8 квітня в одному з сіл Ізяславського району. 18-річний юнак перебував у своєму будинку. Він почув шум у коридорі та вирішив, що в помешкання проникли злодії. Хлопець узяв рушницю та з необережності вистрілив дробом у шию своєму батькові, який саме зайшов у коридор будинку. 43-річний чоловік помер на місці. Про це повідомляє сектор комунікації поліції Хмельницької області.

Тим часом хлопець подзвонив у поліцію та зізнався у скоєному. Зараз вирішують питання про обрання йому запобіжного заходу. Кримінальне провадження відкрили за частиною 1 статті 119 («Вбивство через необережність»). Хлопцю загрожує від 3 до 5 років обмеження волі або позбавлення волі на той же термін.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Андрей Никифоров
    Звучит не правдоподобно...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:42 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 27 січня 20:12 Планові відключення світла у Хмельницькому на 27 січня 19:09 Після відлиги на Хмельниччині знову прогнозують мороз 18:45 Мистецтво багатошаровості: як використовувати метод «цибулинки»? (новини компаній) Від читача 08:53 21 678 ультразвукових досліджень проведено у КНП "ХОССЦ" протягом 2025 року 18:04 Парк Чекмана, Молодіжний і Острів закоханих «опинилися в суді»: що не так із землею парків 17:07 У водія з Хмельниччини на кордоні виявили м’ясо на мільйон гривень 16:06 У Хмельницькій громаді попрощаються з 38-річним військовим Іваном Самолюком 15:05 Хмельничанин роками кривдив 78-річну матір: чоловікові оголосили підозру 14:04 На Хмельниччині зросла захворюваність на ГРВІ 13:01 Мешканці Хмельниччини перевантажили кол-центр «Хмельницькобленерго»: за тиждень — 7,5 тисяч звернень 12:01 За добу на Хмельниччині горіло пять будинків: врятували жінку 11:01 Хмельниччина втратила п’ятьох військових. Хто вони 10:08 Востаннє бачили у Лісових Гринівцях: продовжують шукати лікарку Анжелу Ніколайчук 09:30 У Хмельницькому зросли витрати на генератори: майже 1,1 млн грн за тиждень 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 26 січня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up