На Хмельниччині 81-річний пенсіонер зґвалтував дитину: як його покарав суд

- Чоловік затягнув 8-річну дівчинку в підвал і вчинив насильство.
- Йому винесли вирок.
Засудили 81-річного кам’янчанина, який зґвалтував 8-річну дівчинку.
Про це повідомили у Хмельницькій обласній прокуратурі.
За матеріалами справи, пенсіонер, який проживав неподалік, затягнув 8-річну дівчинку до підвалу будинку. Там вчинив щодо неї сексуальне насильство. Коли чоловік почав роздягатись, дитина змогла вирватись, побігла додому та розповіла все матері.
Суд першої інстранції призначив обвинуваченому покарання у виді 6 років ув’язнення. Однак пенсіонер так і не визнав своєї вини. Він оскаржував вирок в апеляції, а в подальшому – у Верховному Суді.
Проте суди апеляційної на касаційної інстанцій залишили рішення без змін, вважаючи, що покарання у виді 6 років позбавлення волі є справедливим для кривдника.
Читайте також:
- Жінку з Хмельниччини побили та зґвалтували в готелі. Підозрюваний – колишній в’язень
- На Хмельниччині батько п’ятьох дітей підозрюється у зґвалтуванні власних доньок
- Зґвалтував малолітню та зняв на мобільний: судитимуть жителя Хмельниччини
- Хмельничанин роками ґвалтував власних дітей: Верховний суд затвердив йому вирок
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.
Олександр