На Хмельниччині двоє братів обікрали будинок сусідки: яке покарання отримали

На Хмельниччині двоє братів обікрали будинок сусідки: яке покарання отримали
Фото ілюстративне
  • Крадії винесли із хати холодильник, домашній кінотеатр та навіть машинку для стрижки.   

 

У Шепетівському районі двоє братів обікрали будинок сусідки, котра постійно там не мешкала. Серед ночі старший через розбите вікно заліз всередину та відімкнув двері молодшому. Обоє винесли із хати холодильник, домашній кінотеатр та машинку для стрижки. 

Згодом крадіїв затримали. У судовому засіданні брати у вчиненому розкаялися, попросили вибачення у потерпілої. Власниця майна заявила, що претензій не має.

Суд визнав братів винними у крадіжці, поєднаній з проникненням у житло та призначив обом покарання – по 3 роки позбавлення волі. Однак звільнив від його відбування з випробуванням, встановивши іспитовий строк – 2 роки (стаття 75 Кримінального кодексу України). Про це повідомляє пресслужба Хмельницького апеляційного суду.

  • "За наведених обставин, суд знаходить справедливим, необхідним і достатнім для виправлення та запобігання вчиненню нових кримінальних правопорушень призначити обвинуваченим покарання у виді позбавлення волі в мінімальному розмірі, при цьому виправлення обох обвинувачених можливе без ізоляції від суспільства", – ідеться у вироку суду.
 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
17:07 Безвісти зник у 2023 році: у Хмельницькому попрощались з Іваном Гаєвським 16:26 На Хмельниччині чоловік зберігав перероблений бойовий пістолет: йому оголосили підозру 15:29 На Хмельниччині відкрили меморіальну дошку поліцейському Руслану Бурову: його історія 14:19 У жителя Хмельниччини вилучили гранатомети, автомат і тисячі набоїв: що йому загрожує Від читача 08:06 Протидія мобінгу (цькуванню) у трудовому колективі: як розпізнати, які наслідки та як захистити свої права 13:23 За 5 днів у Хмельницькому оштрафували 300 водіїв за порушення правил паркування 12:26 Пережив Голодомор та дійшов до Берліна: 105 років виповнилось жителю Хмельниччини 11:29 На Хмельниччині п’яний водій перевозив у багажнику бойові гранати: йому оголосили підозру 10:47 Симчишин призначив директорів трьох закладів освіти: імена 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 Їхав купатися на несправному авто: у Хмельницькому зупинили п’яного водія (ВІДЕО) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 1 серпня (ІНФОГРАФІКА) 20:35 Спека посилиться: погода у перший день серпня на Хмельниччині 19:30 На полігоні завершилася детонація: із п'ятьма військовими немає зв'язку 19:02 На щиті троє воїнів з Хмельниччини: Олександр Дзигман, Сергій Зозуля та Микола Макарчук 18:01 Четверо військових травмовані, з кількома немає зв'язку внаслідок вибуху на полігоні 17:11 В ОВА розповіли про наслідки детонації на полігоні: що пошкоджено
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up