На Хмельниччині курсант сяде в тюрму на 5 років за втечу зі служби

На Хмельниччині курсант сяде в тюрму  на 5 років за втечу зі служби
  • Обвинувачений без відома начальства поїхав додому і за це отримав вирок.

У Кам’янці-Подільському перед судом постав курсант Збройних Сил за самовільне залишення військової частини. Йому винесли вирок у вигляді 5-ти років ув’язнення.

Про інцидент стало відомо з вироку від 6 червня.

Згідно з матеріалами справи, підсудний – уродженець Миколаївської області, служив на посаді курсанта навчального центру військової частини у званні «солдат».

Відео дня

Так, одного ранку – 17 квітня 2023 року чоловік вирішив самовільно залишити військову частину. Він поїхав додому, де провів рік на власний розсуд. Тим самим, йдеться в рішенні, військовослужбовець припинив виконувати свій конституційний обов`язок щодо захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності України. 19 квітня 2024 року його затримали правоохоронці.

Обвинувачений на засіданні у всьому зізнався і погодився понести передбачену відповідальність, чому покинув службу – не пояснив. Суд визнав його винним у самовільному залишенні військової частини, а також нез’явлення вчасно на службу без поважних причин на понад три доби в умовах воєнного стану.

Як ідеться у вироку, аби військовий не скоїв такого злочину знову, суд його вирішив ув’язнити. Так солдат за залишення військової частини отримав 5 тюрми. Вирок ще можна оскаржити в апеляційному суді.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up