На Хмельниччині хлопець через гроші влаштував розправу над рідною бабусею

На Хмельниччині хлопець через гроші влаштував розправу над рідною бабусею
  • Сильну побиту жінку знайшов її син. Він і викликав поліцію.
  • Важко повірити, але як згодом з'ясують правоохоронці, до жорстокого побиття бабусі причетний її онук.

 

Подія мала місце у селі Адамівка на Віньковеччині. Вранці 5 лютого до 72-річної місцевої мешканки приїхав син з Хмельницького, але жінка не відчинила ворота. Тоді чоловік забив на сполох. Потрапивши на подвір’я, він побачив, що матір сильно побита лежить у літній кухні. Чоловік одразу зателефонував до поліції. 

  • "Як з’ясували правоохоронці, пізнього вечора через незачинені двері в літню кухню, де була старенька, проник невідомий, сильно побив потерпілу і забрав у неї близько 11 тисяч гривень, після чого зник у невідомому напрямку", - повідомили у секторі комунікації поліції Хмельницької області.

У ході оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили, що до скоєння злочину може бути причетний 23-річний онук потерпілої, а саме син заявника. Молодика розшукали і затримали у Хмельницькому. У нього знайшли частину викрадених у бабусі коштів.

Наразі йому вже оголосили про підозру за частиною 3 статті 187 (Розбій) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. На період досудового розслідування суд взяв зловмисника під варту.

Відео дня

Читайте також: Викликав поліцію сам. У Хмельницькому спіймали розшукуваного за шахрайство молодика 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (7)
  • Marina Kankava
    виростили ублюдка
  • Людмила Старічкова
    Дожилися, що незнаєш звідки ворога чекати. Як могла протягнутися йому рука? Де совість, порядність?
  • Галина Поручилова
    Господи,це вже мабуть кінець світу...
    Галина Поручилова reply Галина Поручилова
    Людмила Олійник А совість де? Цеж рідні люди...
    Людмила Олійник reply Галина Поручилова
    Галина Поручилова це наше незайняте суспільство. Дуріють вже люди
  • Roman Zubok
    Пів року поліція терерозувала всіх жителів Зінкова. За що ми платимо всім їм зарплати, бо це все за наші кошти. Якщо Вони безтолкові недізналисяб правди якби ця бабуся їм нерозповіла. Певне посадили кого іного аби закрити справу. Ганьба.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:13 19 жителів Хмельниччини отримали кошти на відкриття бізнесу: деталі 09:30 У Хмельницькому районі триває капремонт мосту: дорожники укладають нове покриття 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 7 листопада (ІНФОГРАФІКА) 21:00 Антициклон принесе на Хмельниччину потепління: прогноз на 7 листопада Від читача 21:40 Допоможіть зібрати підписи для звання героя України (посмертно) 20:43 Хто найдовше керує комунальними підприємствами Хмельницького 20:30 Графік відключень світла на 7 листопада у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) 20:01 На війні загинув футбольний тренер з Хмельниччини Михайло Толстяк 19:01 Мешканка Хмельниччини, яка захворіла на ботулізм, досі у важкому стані 18:01 Помер колишній директор Хмельницького педучилища Михайло Мельник 17:18 В нацпарку на Хмельниччині помітили сарну європейську (ВІДЕО) 16:54 Дізналися, якою може бути «Алея надії» у Хмельницькому 16:16 У Кам’янці попрощалися із заслуженою працівницею культури України Тамарою Плющ 15:54 ДТП у Хмельницькому: одна з машин перекинулась 15:06 Психологи і психотерапевти: які ціни на послуги у Хмельницькому 14:51 У Хмельницькому планували звести нафтобазу. Суд не дозволив 14:23 У Хмельницькому попрощаються з військовим, який вважався зниклим безвісти 13:41 Як отримати відстрочку від мобілізації за новими правилами: пояснення 12:54 Виявили сказ у домашньої собаки: у місті на Хмельниччині ввели карантин 12:12 Проїхав на червоне: у Хмельницькому оштрафували водія маршрутки (ВІДЕО)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up