На Хмельниччині п’яний чоловік вбив рідну маму. Його засудили на 7 років

На Хмельниччині п’яний чоловік вбив рідну маму. Його засудили на 7 років
Фото - "Просто вісті"
  • Трагедія трапилась у колишньому Волочиському районі.
  • Агресивний 46-річний чоловік кулаками бив рідну матір.
  • Пенсіонерка від отриманих травм померла через півтори доби.

На Хмельниччині засудили 46-річного чоловіка за смерть рідної матері. Разом вони проживали у селі Іванівці на території колишнього Волочиського району. У вересні п'яний чоловік прийшов додому і вчинив сварку, а тоді взагалі поліз до матері з кулаками. З агресією він бив жінку в голову та інші частини тіла. Про це повідомляють у пресслужбі прокуратури Хмельницької області. 

Старенька не звернулась за медичною допомогою і померла через півтори доби у власному будинку. 

Відомо, що Волочиський районний суд призначив кривдникові покарання за статтею "Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть" - 7 років позбавлення волі. 

«Засуджений оскаржив вирок суду першої інстанції в апеляційному порядку, однак завдяки принциповій позиції прокуратури його доводи відхилено», – додали в прокуратурі. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (6)
  • Таня Киричук
    Это все благодаря нашей державе... Сколько людей просят помощи про насильство в семьях в органах ,(полиция и тд ) а результатов ноль....Всегда ждут летальный выход , все разводят руками.Просто ужас!!!!!! У нас на Украине   через одну семью такие проблемы..(сын наркоман, алкоголь, рукоприкладстство, насилие и тд..))) ,но получается это нормально..власти ничего не могут сделать.Просто смешно!  Всегда ждут литального исхода...Да издайте закон про защиту людей,которые мучаются от таких извергов...отправте на любые роботы или еще какой то физический труд ,так чтобы вышибло дурь....А наши власти ждут пока кто то кого то или зарежет, убьет и тд...Просто в таких ситуациях помогают простые люди, а органы охраны в стороне.....то на хуя они нужны.
  • Оксана Мисливець
    Як за вбивство матір 7 років? Це просто жах.
  • Наталия Дремлюга
    І де справедливість(((
  • Людмила Старічкова
    Довічне і ніяких питань, мати  з ним мучилася - тепер нехай відчує на собі. Ганьба.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:15 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 30 червня 21:01 Хмельниччину й далі накриватиме спека: погода на 30 червня 20:24 Відключення світла у Хмельницькому 30 червня: у списку понад 180 вулиць (АДРЕСИ) 19:41 «На щиті» — воїни з Хмельниччини: Олександр Бегдай, Володимир Холод та Сергій Якимов Від читача 12:14 Пропозиції до Бюджетної декларації на 2027–2029 роки 19:16 У Хмельницькому створять безбар'єрний маршрут від проспекту Миру до Соборної 18:42 У Хмельницькому 5 липня змінять маршрути громадського транспорту: перелік 18:15 Прихильницю УПЦ Кохановську відлучили від церковного життя 17:39 У Райковецькій колонії зареєстрували шлюб 17:02 На кордоні затримали жителя Хмельниччини, який вів чоловіка через гори 16:21 Синоптики попередили про грозу на Хмельниччині 29 червня 16:10 Експрес-відновлення серед тижня: де відпочити неподалік від Хмельницького та не випадати з роботи (новини компаній) 15:45 У підземці біля «Либідь Плази» встановлять ліфт для людей з інвалідністю 15:02 На Хмельниччині потонули двоє чоловіків: один із них — у Південному Бузі 14:39 Понад 53 млн грн збитків: на Хмельниччині викрили масштабну земельну аферу 14:04 У Хмельницькому та області аварійні відключення світла через спеку 13:26 На Хмельниччині викрили схему розтрати коштів на житло для дітей: четверо підозрюваних 12:55 Навіки 24 роки: у Хмельницькому попрощалися із Артемом Круком photo_camera 12:30 На Хмельниччині спека посилиться до +40°: фіксують температурні рекорди 12:12 На Хмельниччині заборонили відвідування лісів на період аномальної спеки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up