З'явилася нова інформація про смертельну ДТП на Хмельниччині

З'явилася нова інформація про смертельну  ДТП на Хмельниччині
  • «Лоб в лоб» зіткнулися «LADA Kalina» та «RENAULT».
  • Від удару іномарка загорілася.

Дорожньо-транспортна пригода відбулася сьогодні, 2 вересня, о 7.50 неподалік від села Коськів Шепетівського району. Автомобілі зіткнулися "лоб в лоб", через що в обох вийшли з ладу газові установки.

В автомобілі «RENAULT» було четверо людей - родина з Білогір'я. Батько був за кермом, а мати з двома синами їхали поруч. Через удар іномарка з’їхала у кювет і загорілася. 

Потерпілим вибратися із палаючого транспорту допомагали водії, які опинилися поруч.

Відео дня

З «RENAULT» витягнули батька та двох синів. 39-річну матір врятувати не вдалося - її затисло у понівеченому палаючому автомобілі.

34-річний водій та 24-річний пасажир автомобіля «LADA Kalina» померли на місці.

На місце пригоди викликали рятувальників. Вони ліквідували вогонь.

Трьох врятованих людей з автомобіля «RENAULT» госпіталізувала швидка. 41-річний батько помер у реанімації, а сини перебувають у важкому стані.

На місці події працювала оперативна група ГУДСНС. Про це інформує прес-служба ГУДСНС України у Хмельницькій області.

Читайте також: Смертельна ДТП на Хмельниччині: є загиблі
 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Максим Кононов
    А у нас в машине газ, а у вас ? Нафиг надо
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:28 Синоптики попереджають про негоду — гроза та град накриють Хмельниччину 17:44 Троє військових повертаються «на щиті» на Хмельниччину. Хто вони photo_camera 17:28 На Хмельниччині втопився підліток 16:57 У Хмельницькому відбувся випуск ліцеїстів-прикордонників (ФОТО, ВІДЕО) Від читача 16:19 Триває Всесвітній тиждень серцевого ритму: АРИТМІЯ (відео) 16:28 Завтра — Трійця: чому прикрашаємо будинки зеленню, та інші традиції у цей день 15:46 ДТП у Хмельницькому: 62-річна жінка потрапила до лікарні 15:06 Пережив теракт в Оленівці. З полону на Хмельниччину повернувся Павло Крачан (ФОТО) 14:13 Вийшла з дому і не повернулася: на Хмельниччині розшукують літню жінку 13:18 Хмельниччина — серед лідерів по народжуваності двійнят у 2025 році 12:28 У громадах Хмельниччини попрощались із п'ятьма воїнами. Імена photo_camera 11:37 У Хмельницькому збили пенсіонера, який переходив дорогу поза «зеброю» 11:01 Нічна атака 7 червня. Скільки шахедів збили на Хмельниччині? 10:05 Рейтинг навчальних закладів Хмельницького за відзнаками випускників (ІНФОГРАФІКА) 09:04 Просять не наближатися до Хмельницької АЕС та водосховища: територію посилено охороняють
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up