На Хмельниччині судитимуть заступника слідчого управління ГУНП за хабар: деталі

-
Правоохоронець обіцяв повпливати на хід кримінального провадження.
-
Свої «послуги» оцінив у 1000 доларів.
-
Його затримали після одержання хабаря.
Хмельницька обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо заступника начальника слідчого відділу районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди.
За даними слідства, правоохоронець пообіцяв посприяти у ході кримінального провадження за фактом сутички між двома знайомими. Правоохоронець викликав чоловіка, щодо якого надійшла заява, на розмову та став переконувати, що його буде притягнуто до кримінальної відповідальності. Виправити ситуацію пообіцяв за 1000 доларів.
Полісмена затримали після одержання неправомірної вигоди. Його відсторонили від посади, а згодом – звільнили з правоохоронних органів. Підозрюваному обрали запобіжний захід й встановили розмір застави 242 000 гривень. Чоловік скористався можливістю й заплатив цю суму.
Санкція статті, яку йому інкримінують, передбачає покарання у виді позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.
Читайте також:
Корупційна оборудка з Держпродспоживслужбою Хмельниччини: судитимуть посадовців та митного брокера
На Хмельниччині викрили чергову схему ухилення від мобілізації: деталі
Шахраї ошукали жителів Хмельниччини на 180 тисяч гривень: які схеми
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
Читач05Коли, ця подія сталася - місяць, рік ? Чому не вказуєте прізвище та ім’я - хабарника ? Ви, впевненні, що він ще в Україні ? ДЕБІЛИ КОНЧЕНІ !
-
Читач85Він може рядовим піти на військову службу у зсу та йому простять його правопорушення
-
Vladimir TЩе б наказувпали да замилення справ.... То ді б може і трішки виросла повага до ....)
-
sashaТаких не садят, таким премії дают