На Хмельниччині затримали 28-річного чоловіка, який хотів вбити знайомого викруткою

На Хмельниччині затримали 28-річного чоловіка, який хотів вбити знайомого викруткою
  • Подія трапилась вчора у Деражні.
  • За замах на вбивство затримали 28-річного чоловіка.

Трапився інцидент вчора, 10 червня, у Деражні. Прямо посеред білого дня між чоловіками зав’язався конфлікт. 28-річний схопив викрутку і нею почав бити 40-річного опонента у шию та груди. Про це повідомляють у Секторі комунікації поліції Хмельницької області.

Чоловіків розборонили свідки і викликали поліцію. Нападник тим часом втік. Як виявилось, він був п’яний. Потерпілому ж вчасно надали медичну допомогу. Наразі загрози його життю немає.

Зловмиснику вже оголосили про підозру у вчиненні злочину за статтею "Замах на умисне вбивство" Кримінального кодексу України. Йому може загрожувати від 7 до 15 років позбавлення волі.

Як додають в поліції, нападник раніше вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, в тому числі і за нанесення тілесних ушкоджень.

Тривають слідчі дії. Для підозрюваного мають обрати запобіжний захід. 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:01 Місцями дощі: прогноз погоди на неділю для Хмельниччини 17:17 На війні загинув 19-річний житель Хмельниччини Нікіта Кармаш 16:27 Страхова вимагала від водія 260 тис грн після ДТП у Хмельницькому: суд відмовив 15:55 У Хмельницькому попрощалися з 40-річним добровольцем Євгеном Кузьменком Від читача 18:07 Перший Парковий мікрорайон вже добу без світла. І немає ніякого вирішення проблеми! 15:03 У неділю у Хмельницькому перекриють через змагання: схема обмежень 14:22 Катався на велосипеді й загубився: у Старокостянтинові розшукали 11-річного хлопчика 13:23 Викрала квіти з могили Героя: як суд покарав жительку Шепетівки 12:25 У Хмельницькому мікроавтобус збив жінку на парковці поштового відділення 11:29 Загинув на подвірʼї: на Хмельниччині жінка насмерть збила 90-річного вітчима 10:43 На Хмельниччині матерям трьох воїнів вручили держнагороди 09:30 На Хмельниччині вдова відсудила у ПФУ майже 200 тис грн недоотриманої пенсії чоловіка 21:01 Похолодання та сильний вітер: погода на Хмельниччині 4 липня 20:03 «ВЛК визнала придатним після інсульту»: у Хмельницькому попрощались із 44-річним Олександром Гарасем 19:02 На Хмельниччині жінка відсудила у Пенсійного фонду 86 тис грн пенсії батька
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up