На кордоні викрили хмельничанку з iPhone та AirPods на 17 мільйонів
- В автівці жінки був облаштований тайник.
У пункті пропуску «Шегині – Медика» митники виявили масштабну партію незадекларованої техніки, яку намагалася ввезти в Україну жителька Хмельниччини. У спеціально облаштованому сховку в автомобілі знайшли майже 500 гаджетів загальною вартістю близько 17 мільйонів гривень.
Про це повідомили у Львівській митниці.
За інформацією відомства, 46-річна мешканка Хмельницької області поверталася в Україну на автомобілі Mercedes-Benz через пункт пропуску «Шегині – Медика». Для проходження митного контролю вона обрала смугу «зелений коридор», яка призначена для громадян, що не перевозять товари, які потрібно декларувати або оподатковувати.
Однак під час огляду транспортного засобу митники спільно з прикордонниками виявили спеціально облаштований тайник. Схованка була обладнана у вигляді подвійної стінки між багажним і пасажирським відділеннями автомобіля.
У тайнику знаходилися 487 гаджетів, серед яких:
• 303 смартфони Apple iPhone;
• 19 телефонів Samsung Galaxy;
• 6 смартфонів Google Pixel;
• 159 бездротових навушників Apple AirPods Pro 3.
За попередніми підрахунками, загальна вартість вилученої техніки становить близько 17 мільйонів гривень.
За цим фактом щодо жінки склали протокол про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Крім того, інформацію про виявлення великої партії прихованих товарів передали до Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області для подальшої перевірки за ознаками кримінального правопорушення.
Правоохоронці встановлюють усі обставини події.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дружина " поважного "чиновника???