На Львівському шосе «BMW» залишили без коліс

На Львівському шосе «BMW» залишили без коліс

Невідомі викрали два колеса з іномарки. Поліція шукає свідків.

Автомобіль «BMW» чорного кольору був припаркований на вулиці Львівське шосе. Невідомі скористалися, що іномарка залишилася без нагляду і скрутили з неї переднє і заднє колесо зі сторони пасажирського сидіння. Про крадіжку власник повідомив на 102 сьогодні, 6 березня. Правоохоронці шукають свідків, які б допомогли знайти зловмисників.

Також поліція просить бути уважнішими і обачнішими водіїв. Звертається до них, аби ті не залишали авто відкритими, без нагляду і облаштовували його сигналізацією. В разі. Коли крадіжка все-таки сталася, правоохоронці просять ні до чого не торкатися і негайно телефонувати на 102.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:46 У Кам’янці 13-річний хлопець викрав мотоцикл: завів його викруткою 15:20 Альпійські шале нового покоління: чому будинки з деревини стають символом сучасного життя за містом (Новини компаній) 15:06 На Хмельниччині рейсовий мікроавтобус врізався в дерево: серед постраждалих є діти 14:04 У Хмельницькому водій порушив ПДР, але його не штрафували через обставини (ВІДЕО) Від читача 10:55 До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності 13:09 Графік відключень світла на 10 листопада у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) 12:14 Яка якість доріг Хмельниччини? Патрульні поділились результатами обстежень 11:19 В ДТП на березі Бугу загинув 35-річний хмельничанин 10:30 На Хмельниччині підлітки катались на авто та влетіли у дерево: двоє у лікарні 09:46 На Хмельниччині 11 сіл підлягають перейменуванню: їхні назви визнали пропагандою рф 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 10 листопада (ІНФОГРАФІКА) 17:36 Погода у Хмельницькому сьогодні та прогноз на тиждень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up