На проспекті Миру 39-річний чоловік обікрав автомобіль

На проспекті Миру 39-річний чоловік обікрав автомобіль
  • Ножицями відкрив замок в авто і витягнув звідти магнітолу. 
  • Ймовірного крадія "по гарячих слідах" затримали патрульні. 
  • Тепер усі обставини з'ясують слідчі. 

У четвер, 8 листопада, намагались обікрасти автомобіль на проспекті Миру. Таке повідомлення отримали на службу 102. На місце викликали патрульних, вони поспілкувались із заявником і дізнались прикмети ймовірного крадія. Після цього почали прочісувати прилеглу територію. Про це повідомляють у прес-службі управління патрульної поліції Хмельницької області.

Неподалік копи побачили чоловіка, який, імовірно, і проник в автомобіль. Патрульні його перевірили і виявили у нього магнітолу та ножиці. Крадієм виявився 38-річний мешканець Хмельниччини. Для подальшого з'ясування усіх обставин викликали слідчих. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:04 Синоптики розповіли, якою буде погода на Хмельниччині 8 березня 17:07 Омбудсман перевірив гуртожиток для ВПО у Кам’янці-Подільському: виявили недоліки 16:13 У Хмельницькому патрульні супроводили авто з породіллею до пологового 15:08 На війні загинули та померли п’ятеро жителів Хмельниччини Від читача 10:39 93 тис кілометрів оптичних ліній - Укртелеком підбив підсумки 2025 року 14:14 Штовхнув підлітка зі скутера та поїхав: на Хмельниччині затримали 18-річного юнака 13:11 Перевірки військового обліку у Хмельницькому: графік на березень та квітень 12:22 «Мене могли посадити на яму»: як поліцейська з Донеччини знайшла дім і покликання у Хмельницькому 11:21 Після телефонного дзвінка хмельничанка втратила майже 100 тисяч гривень 10:19 Квартири, будинки та сміття: на Хмельниччині за добу сталося чотири пожежі 09:30 Хмельниччина під ударом: що відомо про нічну атаку 7 березня 08:30 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 7 березня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up