Мешканець Білогірщини накопав у лісі та "відніс на базар" бойові снаряди

Мешканець Білогірщини накопав у лісі та "відніс на базар" бойові снаряди
  • 31-річний чоловік знайшов боєприпаси у лісі.
  • Він вирішив підзаробити та продати їх.  За один боєприпас просив 250 гривень.
  • Та під час спроби збути боєприпаси, чоловіка затримали.
  • Йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

31-річний житель села Довгалівка намагався продати 7 бойових снарядів часів Другої світової війни. Покупців він шукав серед мешканців Теофіпольщини. Один боєприпас оцінив у 250 гривень. А за 7 снарядів просив — 1,5 тисячі гривень. Сьомий ішов як бонус. Та під час спроби збути боєприпаси чоловіка затримали.

— Як пояснив чоловік, снаряди він знайшов у лісі під час збирання грибів, — йдеться у повідомлені ГУ НП у Хмельницькій області.

Правоохоронці вилучили усі снаряди й знешкодили їх. За словами спеціалістів, у кожному снаряді було близько 100 грамів вибухової речовини. Радіус ураження кожного з них — в районі 200 метрів.

Наразі по даному факту відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Чоловіку загрожує до 5 років позбавлення волі.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:02 До +29º і без опадів: прогноз погоди на Хмельниччині на 25 червня 20:23 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:45 Тарифи на проїзд: які ціни в регіонах України порівняно з Хмельницьким 19:09 «На щиті» повертаються троє захисників з Хмельниччини (ІМЕНА) Від читача 10:02 Чому варто скаржитися на небезпечний контент, а не просто ігнорувати його 18:28 В ДТП на Шепетівщині загинув червонокнижний лось 17:45 Коли безпека - не компроміс: як «Перша приватна лікарня» формує новий стандарт хірургії у Хмельницькому (новини компаній) 17:41 У Хмельницькому попрощалися із Володимиром Гладчуком 16:59 На Хмельниччині ввели обмеження руху для великовагового транспорту 16:16 Хмельницьке «KFС» задонатило «Дяді Гріші» після інциденту в закладі 15:25 ДБР повідомило про підозру родичці Тетяни Крупи play_circle_filled 14:43 Колишній директор «Хмельницькводоканалу» отримав підозру за розтрату на закупівлі 13:31 У Хмельницькому викрили схему ухилення від мобілізації через працевлаштування у виші photo_camera 12:31 Порізав знайому на погрожував підірвати бойову гранату: засудили жителя Хмельниччини 11:40 Судитимуть зловмисника, який ошукав військового з Летичева на 156 тисяч гривень 10:53 ДТП з туристичним автобусом на Хмельниччині: поліція розпочала кримінальне провадження 09:39 Міноборони виграло апеляцію у справі про виплати сестрі загиблого військового з Хмельниччини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up