Народила дитину та викинула на смітник: горе-матір з Хмельниччини оскаржила вирок суду

Народила дитину та викинула на смітник: горе-матір з Хмельниччини оскаржила вирок суду
  • Три роки отримала жінка, яка залишила своє новонароджене немовля на смітнику біля місцевого залізничного вокзалу в Полонному. 
  • Однак, такий вирок суду здався для неї занадто жорстоким і вона подала апеляцію.
  • Адвокат просив відпустити свою клієнтку на волю на "умовний термін".
  • Чи змінилось рішення суду, читайте далі.

Усе сталося на початку грудня 2018 року. На квартирі у столиці жінка народила цілком здорову дитину. Це була доношена, без жодних патологій дівчинка. Новоспечена мати вирішила, що дитина мертва, бо та відразу не закричала.

Жінка не звернулася до лікарів, натомість вона замотала немовля в рушники та поклала в пакет на балконі. Далі вона поїхала до рідного міста. Тіло немовляти жінка залишила серед сміття у закинутій будівлі поряд із залізничним вокзалом у Полонному.

Знайшли мертву дитину прості перехожі. На маленькому тілі були сліди укусів собак. Розпізнати стать дитини виявилося складно. Але все ж згодом правоохоронцям вдалося встановити усі обставини злочину.

У судовому засіданні горе-мати визнала свою вину. І просила не позбавляти її волі. Адже має ще двох дітей, яких хоче виховувати самостійно.

Дослідивши матеріали справи й оцінивши докази, суд призначив жінці 3 роки позбавлення волі. На думку жінки та її захисника, таке покарання для неї занадто суворе, тому вони оскаржили вирок місцевого суду. В апеляційному просили його змінити в частині призначення покарання, застосувавши статтю 75 Кримінального кодексу України – звільнення від відбування покарання з випробуванням.

Як повідомили у прес-службі Хмельницького апеляційного суду, матеріали справи дослідили знову. І хоча вони характеризують жінку виключно позитивно, утім, вирок суду першої інстанції залишив без змін.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (10)
  • Валентина Котик
    Стерилізація +
  • Ксюша Андреевна
    ..
  • Yulia Podrushnyak
    Пожиттєво!!
  • Таня Хомич
    Зараз таке почнеться після збільшення виплат
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:04 Відключення у Хмельницькому: де не буде світла 19 червня (АДРЕСИ) 19:29 У Хмельницькому розшукують родичів дезорієнтованої жінки 18:53 Хвороба обірвала життя: у Хмельницькому попрощались з воїном Олександром Панчиком 18:15 Діодний лазер у косметології: як працює і чого від нього чекати (новини компаній) Від читача 09:37 Кіберпростір під прицілом: чому дітям потрібна цифрова обережність 18:11 З Хмельниччини примусово видворили громадянина Таджикистану 17:27 У Хмельницькому підліток розбив вікно квартири в багатоповерхівці 16:45 У Хмельницькому попрощаються з двома захисниками: Сергієм Катруком-Приємським та Віктором Ковалем 16:04 На Хмельниччині далекобійник намагався зґвалтувати 13-річну дівчину, — поліція 15:40 Олександр Кізляр-старший залишив Хмельницьку міську раду 15:01 Ремонт будинку на Тернопільській, індустріальний парк та модернізація лікарень: рішення сесії міськради 14:35 Відпочинок з басейном у Хмельницькому та поблизу: ціни, адреса 14:26 Стрілянина біля ТЦК на Хмельниччині: затримали чоловіка з автоматом 13:43 Громади Хмельниччини отримали 15 нових шкільних автобусів 13:07 На Хмельниччині водій втік після аварії: його розшукали 12:29 У Хмельницькому на блокпості зупинили нетверезого водія 11:55 На війні загинув 27-річний поліцейський з Хмельниччини Микола Рижик 11:09 Судитимуть правоохоронця за смертельну ДТП у Хмельницькому: деталі 10:31 На двох вулицях Хмельницького тимчасово не буде води (АДРЕСИ) 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up