Не зупинив навіть іспитовий строк. Ізяславський суд відправив за ґрати крадія "зі стажем"

Не зупинив навіть іспитовий строк. Ізяславський суд відправив за ґрати крадія "зі стажем"
Фото: dpchas.com.ua
  • 48-річний чоловік уже відбував покарання за крадіжку, однак був на іспитовому терміні.
  • Проте це його не зупинили й він проник до будинку односельця.  Його спіймали "на гарячому".
  • Чоловіку призначили 3 роки й 8 місяців ув’язнення. 

48-річний житель села Топори на початку цього року попався на крадіжці. Тоді йому призначили 2 іспитових роки. Утім, на волі чоловік протримався не довго. Уже через кілька днів він знову взявся за старе - проник до будинку односельця і виніс з веранди електроконвектор. За кілька днів повернувся ще за електричним насосом та полімерним шлангом.Тоді його і "взяли". Про це повідомили у прес-службі Апеляційного суду Хмельницької області.

Справу розслідували за частиною 3 статті 185 Кримінального Кодексу України (крадіжка, вчинена повторно, поєднана з проникненням у житло). Чоловіку призначили остаточне покарання – 3 роки й 8 місяців ув’язнення. 

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:11 Спека і грози: якою буде погода на Хмельниччині 15 липня 20:30 На війні загинули жителі Хмельниччини: Василь Гулько, Володимир Данилюк, Олександр Наумчик та Віталій Полупан 19:48 Відключення світла у Хмельницькому 15 липня: у списку 200 вулиць (АДРЕСИ) 19:01 Утік з України після внесення застави: на Хмельниччину екстрадували засудженого Від читача 17:24 Фішинг та фейкові оголошення: Інструкція з виживання в українському інтернеті. 18:09 У Хмельницькому діють аварійні знеструмлення (АДРЕСИ) 17:13 У Кам’янці неповнолітній мотоцикліст без прав тікав від патрульних: склали 8 адмінматеріалів 16:28 У Хмельницькому діятимуть нові тарифи на воду: скільки доведеться платити 15:53 На Хмельниччину насувається значний дощ з градом, — синоптики 15:06 Ціни на ягоди: за скільки продають черешню, лохину і чорницю 14:46 Як хмельницькі нардепи голосували за продовження мобілізації та воєнного стану 14:03 Маршрутки по 20, тролейбуси — 14: влада назвала нові тарифи на проїзд 13:29 У Хмельницькому маршруткою керував нетверезий водій, — поліція 12:56 Легкоатлети з Хмельниччини стали чемпіонами України та вибороли низку медалей 12:03 Діти військових з Хмельниччини вирушили на відпочинок до Польщі 11:24 На Хмельниччині викрили організатора переправлення до Румунії за 9 тисяч доларів 11:20 «Поділля» дізналося суперників та календар матчів 10:43 За домашнє насильство судитимуть 60-річного чоловіка з Нетішина 09:32 Безпечно не всюди: на Хмельниччині перевірили якість води на пляжах
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up