Зняла прикрасу з ікони: у церкві на Проскурівській спіймали крадійку

Зняла прикрасу з ікони: у церкві на Проскурівській спіймали крадійку
  • Вранці жінка зайшла до храму Святого Пантелеймона та зупинилася біля однієї з ікон.
  • Вона зірвала срібні прикраси з неї та спробувала втекти.
  • Проте працівники церкви побачили це, наздогнали її і викликали поліцейських.

Вранці 23 жовтня до храму Святого Великомученика Пантелеймона, що на вулиці Проскурівській  зайшла жінка. В храмі, окрім працівниці церковної лавки, нікого не було. Тож думаючи, що її ніхто не бачить, жінка підійшла до ікони Святого Спиридона і непомітно зірвала з неї срібний ланцюжок - прикрасу як символ вдячності за допомогу залишили на іконі відвідувачі. Після чого крадійка спробувала втекти.  

Проте працівниця храму помітила зловмисницю та одразу ж покликала на допомогу. Її зупинили, а на місце викликали поліцію. Як повідомили у ГУ НП у Хмельницькій області, грабіжницею виявилася 54-річна мешканка Закарпаття. 

Наразі по даному факту відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Слідчі з’ясовують всі обставини події.

Відео дня

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
13:16 Спалах кору на Хмельниччині: найбільше хворіють діти 12:31 У Хмельницькому відбудеться ярмарок розсади 12:12 Посмертні нагороди вручили рідним воїнів з Хмельниччини (ІМЕНА) photo_camera 11:18 ВСІМ Бізнес-ліга 2025: символічні збірні 1 і 2 турів Від читача 16:55 Хмельничанки створюватимуть прикраси для благодійного ярмарку на підтримку жінок — як долучитися 10:33 На Хмельниччині відбудеться 10 ярмарків професій 09:24 У Хмельницькому жінка готується народити 12 дитину 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 9 травня 21:01 На Хмельниччині очікується негода 9 травня: заморозки та дощі 20:17 Робота у Хмельницькому: які є пропозиції та скільки платять 19:51 У Хмельницькому будуть відключення світла 9 травня (АДРЕСИ) 19:23 Скаржився на здоров'я: жителя Хмельниччини заcудили за відмову служити 18:49 У Хмельницькій міськраді провели засідання виконкому. Основні рішення 18:07 У патрульну поліцію Хмельниччини запрошують на роботу: які вимоги та зарплата 17:28 Воював після поранення: у Хмельницькому попрощались з Василем Тимощуком photo_camera 16:54 Підприємець намагався відкупити працівника в ТЦК. Його судили 16:23 На Хмельниччині затримали адвокатку – допомагала чоловікам виїжджати за кордон 15:34 Дев'ятьох військових з Хмельниччини відзначили нагородами посмертно. Імена 14:56 Смертельна ДТП з трьома загиблими на Зарічанській: репортаж із суду play_circle_filled 14:29 Заморозки до -5 прогнозують на Хмельниччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up