Парфуми, каблучка і телевізор: хмельничанин скупився на 12 тисяч з чужої кредитки

Парфуми, каблучка і телевізор: хмельничанин скупився на 12 тисяч з чужої кредитки
  • 26-річний хлопець знайшов на вулиці гаманець та документи.
  • Замість віддати майно в поліцію, він привласнив його собі. 
  • Документи підробив, а на гроші з банківської картки купував собі речі. 

Мешканець Хмельницького загубив на "Думці" особисті речі. Мобільний телефон "Cubot Rainbow", паспорт, ідентифікаційний код, приписне посвідчення, гаманець із кредитками та грішми. Все це знайшов 26-річний хмельничанин. Але віддавати у поліцію не став. Натомість переклеїв фото у паспорті і пішов до банку знімати гроші. Спочатку взяв 2970 гривень. За них придбав собі туалетну воду за 148 гривень, кімнатні капці за 159 гривень та срібну каблучку за 420 гривень. Про це повідомляють у секторі комунікацій поліції у Хмельницькій області.

На другий день він знову зняв чужі гроші та придбав ще більше. Поповнив своє майно мобільним телефоном «Prestigio» за 1899 гривень, телевізором «Elenberg» за 3599 гривень, стерео «Gemix» за 1050 гривень та бездротову мишку до комп'ютера «Gemix» за 170 гривень. Загалом чоловік скупився на 12 тисяч гривень. Втретє він прийшов до банку, щоб зняти заробітну плату з картки 22-річного потерпілого. Але цього разу піймався "на гарячому". 

Правоохоронці звинувачують його у злочинах за 4-ма статтями: "Шахрайство", "Крадіжка", "Привласнення документів", "Підробка документів". 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:13 У Хмельницькому запрацює Гостина Святого Миколая: коли і за скільки можна відвідати 09:30 Пожежа забрала життя 49-річної жінки з Хмельницького району 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 28 листопада (ІНФОГРАФІКА) 21:12 Графік відключень світла на 28 листопада у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) Від читача 14:48 Петиція для Гладкого Сергія Олександровича 21:01 Антициклон: якою буде погода на Хмельниччині 28 листопада 20:04 На щиті — військові з Хмельниччини: Ігор Адаменко, Андрій Клочанюк, Анатолій Конченко, Олег Скакун та Роман Шило 19:34 На Дністрі спіймали браконьєрів: збитки — понад півмільйона гривень 19:03 Планові відключення світла у Хмельницькому на 28 листопада (АДРЕСИ) 18:18 Вважалися зниклими безвісти: загинули четверо воїнів з Хмельниччини 17:30 У Хмельницькому проведуть Андріївські вечорниці: молодь запрошують долучитись до традицій 16:55 Укрзалізниця запускає нові поїзди: два курсуватимуть через Хмельниччину 16:08 Їм було 38 та 20 років. У Хмельницькому завтра попрощаються з військовими 15:29 На Хмельниччині спіймали водія «під кайфом» — він порушував ПДР 14:53 У Хмельницькому горіли будинок та маблевий цех: що відомо (ВІДЕО) 14:14 На Хмельниччині керівництво психінтернату судитимуть за торгівлю людьми 13:51 Гвардійці Хмельницького зустрілися з родинами зниклих безвісти військових: про що говорили 13:30 Гроші на бізнес: незрячі масажисти з Хмельницького отримали 250 тисяч від держави 12:45 «Я вірю, що вони знайдуться»: історія матері, яка втратила зв’язок з двома синами 12:18 У Хмельницькому на люках встановлюють «розумні» датчики: навіщо вони потрібні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up