Погрожував вбити: кам’янчанина судитимуть за вимагання

Погрожував вбити: кам’янчанина судитимуть за вимагання
Фото - ілюстративне, з відкритих джерел
  • Чоловік вимагав у жінки гроші.
  • Коли та втекла з міста, взявся за її подругу.  

300 тисяч гривень вимагав у  жінки 44-річний кам’янчанин. Аби досягти бажаного, погрожував їй вбивством, фізичною розправою, тероризував телефонними дзвінками й навіть пошкодив автомобіль, зазначають в обласній прокуратурі.

Побоюючись за власне життя, жінка втекла з міста. Розбійника це не зупинило. Взявся залякувати її подругу.

Знущання припинили правоохоронці. Вимагач постане перед судом. Його судитимуть за вимагання, вчинене в умовах воєнного стану, з погрозою вбивства та пошкодженням майна.

Відео дня

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Читач26
    Вівців не.винних  не буває. Тим паче в мережі бізнесу. Жадоба та заздрість - основні чинники гріха . Вичитуй Біблію, барига.

    Засновником рекету стане кримінал. На зміну прийде ментовський беспередел. Парочка адміну ляже на Шаровечці.  Усе буде в шоколаді. Це все проходили у 90-ті. Історія повторюється на своїх щаблях та й вище.
    Читач62 reply Читач26
    Може замість вівців овець не винних не буває?

    Вчіть українську.
  • ЧитачЧитачів
    90-ті в українське Палермо повертається.

keyboard_arrow_up