Посадовець з Хмельниччини попався на хабарі у 20 тисяч доларів

Посадовець з Хмельниччини попався на хабарі у 20 тисяч доларів
Фото ілюстративне
  • На хабарі спіймали начальника відділу фіскальної служби в області.
  • Чоловікові загрожує від 2 до 5 років позбавлення волі. 

 

За хабар судитимуть посадовця з Головного управління Державної фіскальної служби Хмельницької області. Як повідомляють у пресслужбі прокуратури, наразі досудове розслідування по справі завершилось. Відомо, що на отриманні хабаря попався начальник відділу в управлінні фіскальної служби. 
В ході розслідування правоохоронці перевіряли факт підробки одним суб’єктом господарювання з метою штучного формування податкового кредиту, а також товарно-транспортних накладних з реалізації товарів на користь іншого підприємця.

В прокуратурі додають, що з метою власного збагачення і використовуючи службове становище чоловік за 20 тисяч доларів США хотів вплинути на прийняття працівниками управління Нацполіції в області рішення про закриття кримінального провадження. Якраз після отримання грошей його викрили. До суду вже направили обвинувальний акт за частиною 2 статті 369-2 КК України (зловживання впливом). За це чоловікові загрожує штраф або від 2 до 5 років позбавлення волі. 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (26)
  • Olexii Volimot
    Ганьба судовій системі,знову в статті є слово "АБО", в цьому випадку це або штраф..
  • Любов Школьняк
    Я думаю ви вже догадуєтесь який депутат рішив долю нашого району.Оці слуги депутати і поділили між собою ці округи на яких за них голо сували.
  • сер гер
    Це його Пукін заставив!
  • Олександр Серветник
    Шановні,не забувайте ,що демократія і корупція то сестри-близнюки.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 На Хмельниччині оголосили штормове попередження через заморозки та сильний вітер 20:26 Чоловік викрав авто Укрпошти: суд пом'якшив йому вирок 19:34 Радником Тюріна став ветеран-рекордсмен Одайник 18:49 Загинув 22-річний військовий з Хмельниччини Вадим Дроздов. Його історія Від читача 13:37 Це серьозно підписує і читає начальник облостного ТЦК Хмельницького областного центру комплектування В.Жураковський? 18:11 Як записати дитину до першого класу у Хмельницькому: пояснення міськради 17:48 У Хмельницькому попрощалися з двома захисниками: Андрієм Семенюком та Віталієм П’ятаком 17:17 «Хмельницькобленерго» оновило графіки погодинних відключень: що зміниться 16:48 П’яний 20-річний син до смерті побив матір на Хмельниччині: як його покарали 16:04 На Хмельниччині чоловікові з інтернату хотіли змінити опікуна на директора: що вирішив суд 15:30 У Хмельницькому змінили маршрут тролейбусів №7 та №11 через падіння дерева 15:11 Герасимчук, Птащук, Чубенко, Шкіндюк: що мають та скільки отримують керівники поліції (ОГЛЯД) photo_camera 14:44 Порушив ПДР і був напідпитку: у Хмельницькому зупинили водія ЗАЗ 14:22 У Хмельницькому на майдані Незалежності облаштовують Алею надії 13:03 Їм було 22 та 33 роки. Із двома воїнами попрощаються у Хмельницькому 12:18 Різке похолодання і мокрий сніг у Хмельницькому: синоптикиня попередила про зміну погоди 11:42 У Хмельницькому нотаріуску підозрюють у незаконному переоформленні нерухомості на понад мільйон гривень 11:03 На Хмельниччині побільшало хворих на грип та ГРВІ: за тиждень — 5 565 випадків 10:25 Четверо воїнів повертаються на щиті на Хмельниччину. Хто ці Герої 09:46 На Хмельниччині під час пожежі в багатоповерхівці врятували трьох людей
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up