Симчишин прокоментував затримання працівника міськради, який працював на рф

Симчишин прокоментував затримання працівника міськради, який працював на рф
  • За словами міського голови, інформацію, яку зливав підозрюваний, пов'язана з військовими. 

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин прокоментував затримання працівника одного з відділів Хмельницької міськради, який працював на фсб.

У коментарі «Всім.юа», міський голова розповів, що посадовець багато років працював в управлінні соціального захисту, а про його незаконну діяльність знали і раніше.

«Цього персонажа ми "підсвічували" з самого початку. Він деколи говорив ті речі, які викликали певні сумніви. Служба безпеки по ньому працювала і спіймали його на гарячому. Зливалась велика частина інформації, яка пов’язана з військовими. Були спроби знайти, де ми збираємо дрони та як ми це робимо. Усі мої сторінки моніторилися та скидалася інформація. Також інших людей, серед яких військові. Це була агентурна робота», - поділився мер.

Відео дня

Міський голова додав, що проблема в тому, що затриманий посадовець мав доступ до важливої інформації. Він зауважив, що є припущення, що у міській раді можуть працювати й інші агенти та шпигуни. Після затримання підозрюваного, продовжив Симчишин, ті працівники міськради, які мали доступ до баз повинні будуть пройти поліграф.

 «Зараз ми маємо сертифікований поліграф. Тож усіх тих, хто має доступ до особливих баз, разом з СБУ переконливо попросимо пройти поліграф. Якщо люди відмовляться, то з ними працюватимуть в інший спосіб. Пройдуть, підтвердять – працюватимуть далі», - каже міський голова.

Нагадаємо, сьогодні, 14 червня, у Хмельницькому правоохоронці затримали працівника одного з відділів міськради, який працював на фсб росії. За даними УНІАН, затриманий – Руслан Бітюков, який з 2008 року працював начальником відділу програмного забезпечення управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міськради. Його викрили «на гарячому», коли чиновник з робочого кабінету намагався передати дані ворогу. За версією СБУ, посадовець дізнавався адреси виробництва українських безпілотників, розвідував про пункти дислокації та місця проживання українських військовослужбовців на території області і «зливав» цю інформацію росії для підготовки ракетних ударів.

Слідчі повідомили затриманому про підозру у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану. Тепер колишньому начальнику управління праці та соціального захисту міськради загрожує довічне ув’язнення.

Читайте також: 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • VV Wssim

    «Цього персонажа ми "підсвічували" з самого початку. Він деколи говорив ті речі, які викликали певні сумніви... "   Команда Симчишина підсвічувала, знала, супроводжувала, з радістю вислуховувала ті речі, які викликали сумнів... - і як зразковому  відміннику і товаришу мер Симчишин подарував агенту фсб квартиру в місті.))))) Дивна команда з дивними персонажами.)))
  • Читач81

    Підкажу найкращому меру, як знайти шпигунів. Хто робить дорогі ремонти під час війни і ставить бруківку той і агент.

keyboard_arrow_up