Судитимуть рекетирів з Хмельниччини, які вимагали неіснуючий борг та погрожували розправою
    
- Двоє чоловіків вимагали у мешканця Кам’янця 20 тисяч гривень.
 - Вони пошкодили автомобіль потерпілого, погрожували йому та рідним розправою.
 
Все це сталося у вересні минулого року, в Кам’янці. Двоє чоловіків, яким 31 та 34 роки, вимагали в місцевого мешканця неіснуючий борг. Він складав 20 тисяч гривень. Згодом зловмисники збільшили цю суму ще на 6 тисяч.
Поліцейські встановили, що рекетири вдавалися до психологічного тиску на чоловіка. Вони відправляли йому повідомлення із погрозами розправитися із ним та його рідними. Згодом ті прокололи потерпілому шини автівки, розбили в ній вікна, облили авто зеленкою й залишили біля неї “коктейль Молотова”.
“Після переказу вищезазначеної суми на банківську картку одного з фігурантів працівники поліції та прокуратури, за фізичної підтримки бійців спецпідрозділу КОРД, затримали вимагачів. За місцем їхнього мешкання та у їхніх автомобілях проведено санкціоновані обшуки”, - повідомляє ГУНП в Хмельницькій області.
Слідчі вже завершили досудове розслідування за частиною 2 статті 189 (Вимагання) та частиною 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю) ККУ. Обвинувальний акт скеровано до суду. Підозрюваним може загрожувати від 3 до 7 років ув’язнення.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
- 
                            
         
    Дмитро ЯкимецьЗА ПРОСТО ТАК НІХТО НІЯКИХ БОРГІВ НЕ ПРИДУМАЄ ЯКБИ ТАК МОЖНА БУЛО ТО ТАК ДО ЛЮБОГО МОЖНА ПІДІЙТИ І СКАЗАТИ ТИ НАМ ДОЛЖЕН.ТВАРИНА ПОЗИЧИЛА І НЕ ВІДДАВАЛА І ТЕПЕР ЩЕ ЧЕРЕЗ БОРЖНИКА КУЧА ПРОБЛЕМ
         
    Artur Novak reply Дмитро ЯкимецьДмитро Якимець за ра таких багато... - 
                            
         
    Сергій ШобутинськийСумніваюся, що не існуючий - 
                            
         
    Straytolik StrayTolikОт бизнес - 
                            
         
    Олег МиколайчукМожливо долг висів