У дворі будинку на Проскурівського підпілля спіймали двох чоловіків зі зброєю

У дворі будинку на Проскурівського підпілля спіймали двох чоловіків зі зброєю
  • Двоє хмельничан курили на дитячому майданчику, коли до них підійшли нацгвардійці. 
  • Чоловіки поводили себе підозріло, тому їх обшукали. 
  • В них знайшли пістолет з набоями та ніж. 

У дворі будинку на Проскурівському підпіллі, 56 хмельницькі нацгвардійці затримали двох чоловіків.  одного з них вони виявили пістолет 9 мм моделі «РетайG-19», 14 набоїв до нього та ніж «Бабочка». Про це повідомляють у прес-службі Хмельницької ОДА. 

«Під час несення служби з охорони громадського порядку, близько 21:30, ми вирішили перевірити двір будинку по вулиці Проскурівського – Підпілля 56 та помітили двох підозрілих осіб, які курили на дитячому майданчику. Підійшовши до них, ми представились, зробили зауваження згідно до статті 34 ЗУ «Про поліцію» та запропонували пройти поверхневу перевірку, в ході якої виявили зброю» – розповів черговий військового наряду Національної гвардії України старший лейтенант Сергій Гребеля.

Обох чоловіків вже передали до рук поліції. Даний злочин будуть квалафікувати за статтею 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (17)
  • Марі
    "У дворі будинку на Проскурівському підпіллі, 56 "
    -вибачте ,але початок речення побудований не правильно...
  • Andriy Andriymak
    Молодці' що не лінуються і перевіряють двори багатоповерхівок' але у цьому конкретному випадку пістолет марки Ретай g-19зброєю не є. Це стартово-шумова репліка з пістолета "Glok" з магазином на 18 +1 набій. Такі стартові пістолети-револьвери має право купити кожен' кому виповнилося 18 років. Інша справа,  якщо ці репліки перероблені під зброю самим власником. Але щоб це з'ясувати та визнати таку річ короткоствольною вогнпальною зброєю треба дочекатися висновків експертизи і лише після цього повіомляти про вилучення в осіб "зброі" (те ж стосується і ножів - має бути відповідна марка сталі, товщина-довжина леза, наявність "утика" на руківі і т.п.)
  • Олекса Шумейко
    Нацгвардійці перевищили свої службові обовязки. В Україні відсутній закон про обіг вогнепальної зброї. Ст 263 КК робить тільки ПОСИЛАННЯ на закон, який в природі  не існує. Тому чоловіків затримали не законно. На ці питання дають відповіді  Верховний суд України. Також є позиція прокурора в Верховному Суді https://zbroya.info/uk/partner/law-ok/blog/16636_smiliva-pozitsiia-prokurora-u-verkhovnomu-sudi-video/. Совкові судді прирівнюють інструкцію МВС з законом, що протирічить здоровому глузду. Думаю. що скоро всі засуджені незаконо по ст 263 КК будуть оправдані, а судді, які виносили незаконі вироки будуть покарані.
  • Anna Blonska
    Добре що їх затримали, але це рідкість.....скільки ще таких озброєних підозрілих і небезпечних осіб гуляє вулицями Хмельницького.....
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Дощитиме: погода на Хмельниччині 2 червня 20:31 Планові відключення світла в Хмельницькому 2 червня: графік 20:02 Церковний календар на червень-2026: коли буде Петра-Павла та Івана 19:39 Ремонт доріг на Хмельниччині: де тривають роботи Від читача 16:57 Незаконне розповсюдження зброї через Інтернет: загрози та відповідальність. 19:09 На щиті повертаються семеро військових з Хмельниччини: хто вони 18:49 У хмельницькій ДЮСШ №1 буде новий директор 18:22 На Південному Бузі оштрафували чоловіків на гідроциклах (ВІДЕО) 17:44 У Хмельницькому попрощались з батьком трьох дітей та захисником неба Ігорем Гуменним 17:11 Нові правила бронювання, реформа армії та Нацкешбек: новації червня 16:44 На Хмельниччині жінка викрала квіти з могили Героя України Олексія Меся 16:18 ДТП із чотирма постраждалими на Хмельниччині: водій постане перед судом 15:45 У Хмельницькому попрощалися з 50-річним захисником Олегом Юзькевичем 15:04 У Хмельницькому через аварію відключили воду на 15 вулицях 14:43 Ветеран Другої світової війни з Хмельниччини відзначив 99-річчя 14:10 Швидкість, що дарує спокій: як назавжди забути про «зависання» інтернету (новини компаній) 14:01 Найбільш забруднений — Південний. Буг: результати досліджень річок 13:22 У Хмельницькому під колесами мікроавтобуса травмувався чоловік 12:49 Зейн та Ада: як хмельничани називали дітей у травні 12:24 У Дунаївцях чоловік відкрив стрілянину на вулиці: суд його арештував
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up