У Хмельницькому патрульні затримали чоловіка, якого розшукували за крадіжки

У Хмельницькому патрульні затримали чоловіка, якого розшукували за крадіжки
  • 48-річного чоловіка оголосили у розшук у Старосинявському районі.
  • Його підозрюють у серії крадіжок.
  • Затримали чоловіка вчора, 19 червня, в обласному центрі.

Учора, 19 червня, патрульним поскаржилися місцеві. Місцеві мешканців заявили, про те, що на березі річки Південний Буг компанія людей порушує громадський спокій.

Прибувши на вказане місце поліціянти помітили, що один із відпочивальників почав помітно нервувати. Під час перевірки документів інспектори з'ясували, що 48-річний чоловік перебуває у розшуку. Виявилося, він підозрюється у ряді крадіжок скоєних у Старосинявському районі.

Патрульні одразу доправили його до найближчого відділу поліції. Наразі даною справою займатимуться слідчі.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:28 Їм було 23 та 55 років: загинули двоє бійців з Хмельниччини 17:52 Хмельниччину накриє негода: погода на неділю, 26 квітня 17:07 У Хмельницькому попрощалися з двома захисниками — Богданом Богушем і Миколою Бондарем 16:12 У Хмельницькому знайшли три незаконні врізки у ливневу каналізацію Від читача 13:06 Продовжуємо роботу щодо залучення молоді до служби в митних органах 15:11 У Хмельницькому померла сімейна лікарка Алла Матяш 14:27 Попрощалися із загиблим на війні хмельничанином Романом Полісюком: йому було 37 13:19 На Хмельниччині помер відомий лікар-травматолог Анатолій Нікітін 12:22 Коли прийде справжнє потепління: синоптикиня уточнила прогноз 11:26 На війні загинули жителі Хмельниччини: Іван Батурко, Михайло Ковальов та Василь Коновальчук 10:28 На Хмельниччині триває ремонт доріг: що і де зробили цього тижня 09:30 На Хмельниччині знайшли тіло чоловіка під час гасіння пожежі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up