У Хмельницькому спіймали 30-річного чоловіка, який продавав наркотики через Telegram

У Хмельницькому спіймали 30-річного чоловіка, який продавав наркотики через Telegram
  • Чоловік лишав спеціальні оголошення на стінах будинків та парканах. Через них з ним зв'язувалися клієнти.
  • За дилером полювали більше року й нарешті його затримали.
  • Під час обшуку у його квартирі виявили близько 10 кг наркотиків, серед яких марихуана, амфетамін, марки ЛСД, таблетки екстазі.
  • Чоловіку світить 10 років ув'язнення.

Більше року тому на стінах будинків, на парканах та зупинках почали з'являтися підозрілі рекламні написи з адресами мобільних месенджерів. Виявилося, що за їх допомогою можна замовити наркотики. 

"Після отримання коштів на свої банківські рахунки, дилер залишав замовлені наркотики в обумовленому місці, тобто, працював методом "закладок". Таким чином, безпосередній контакт з клієнтом у наркоторговець зводив практично до нуля. Він не знав, чи продає наркотики дорослому, чи малолітній дитині", - розповіли у ГУ НП у Хмельницькій області.

Сьогодні, 1 жовтня, правоохоронці повідомили, що нарешті їм вдалося затримати автора оголошень. 30-річного хмельничанина "взяли" під час чергового збуту наркотиків. 

Відео дня

У його квартирі провели обшук. Там знайшли широкий асортимент наркотиків: марихуану, амфетамін, марки ЛСД, таблетки екстазі, а також електронні ваги й банківські картки, на які клієнти скидали гроші. Усе вилучене направили на експертизу. Чоловіка взяли під варту.

Справу розслідують за частиною 2 статті 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Хмельничанину може загрожувати до 10 років позбавлення волі. Наразі слідчі дії тривають. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Наркаман228
    це RCM вроді
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Очікуємо спеку: прогноз погоди на 23 квітня для Хмельниччини 20:02 У Хмельницькому 23 квітня не буде світла на 22 вулицях (АДРЕСИ) 19:27 На Великдень у громадах Хмельниччини попрощались із героями. Імена photo_camera 18:49 У Хмельницькому будуть відключення води 23 квітня (АДРЕСИ) Від читача 15:17 Ошукали іноземців на мільйони: Нацполіція викрила міжнародну шахрайську мережу псевдоінвесторів 18:18 Забула, де проживає: у Хмельницькому поліцейські повернули додому зниклу пенсіонерку 17:31 Зґвалтування в Хмельницькому: версія потерпілої та обвинуваченого 16:55 Горіла електропідстанція: на Хмельниччині фіксують аварійні знеструмлення 16:17 Працював у водоканалі: хмельничани попрощалися з воїном Валерієм Мамричем photo_camera 15:29 На трасі у породіллі почались пологи: хмельницькі патрульні супроводили її до лікарні (ВІДЕО) 14:52 Хмельницька область лідирує за рівнем працевлаштування по Україні 14:02 Потрійна аварія на проспекті Миру: винуватець був п’яним та їхав на «жовтий» photo_camera 13:49 Із травня починається запис дітей до 1 класу в Хмельницькому: як це зробити 13:08 Біля «АТБ» на Петлюри викрали електросамокат: деталі 12:41 «Емоцій не передати, я кричала на всю хату»: мама звільненого з полону 22-річного Дмитра Джуса play_circle_filled photo_camera 12:10 Перевищив норму в 17 разів: в Дубовому зупинили пʼяного водія photo_camera 11:44 В ДТП на Хмельниччині травмувався 73-річний мотоцикліст 11:02 На Хмельниччині хворобу Лайма підтвердили у 18 осіб 10:01 У Хмельницькому вночі горіли Ford і Renault (ВІДЕО) play_circle_filled 09:31 Посмертний донор з Хмельниччини віддав серце, нирку і печінку play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up