У поліції розповіли, на які шахрайства натрапляють хмельничани

У поліції розповіли, на які шахрайства натрапляють хмельничани
  • За добу до поліції звернулися четверо осіб стосовно факту шахрайства.
  • Здебільшого перераховували гроші за товар, якого не існує. 
  • Дізнавайтеся деталі.

Вчора, 11 січня, до поліції на Хмельниччині звернулися четверо осіб. Усі вони стали жертвами шахраїв. Натрапляли “на гачок” переважно в інтернеті.

7 січня із шахрайством стикнувся хмельничанин. На просторах інтернету він помітив оголошення про продаж талонів на пальне. Ціна йому здалася привабливою. Тож без зайвих роздумів вирішив їх придбати. Перерахував 12 800 гривень. Тоді отримав замовлення на пошті. В результаті - талони виявилися недійсними. 

Продаж дров - популярний вид шахрайства взимку. Про це розповідають у поліції. На одне з таких оголошень в соцмережах натрапив житель Ізяслава. Продавці пропонували придбати товар з доставкою, та за умови повної передоплати. Потерпілий перерахував 8 400 гривень. Тоді зв’язок із шахраями перервався. 

Житель Деражнянської тергромади вирішив придбати автомобіль за оголошенням в інтернеті. Перерахував 22 тисячі гривень. Залишився без омріяного авто та грошей. Продавці на зв’язок більше не виходили. 

Ще один випадок шахрайства на Хмельниччині пов’язаний із “псевдобанкіром”. До жительки Волочиська зателефонував шахрай і представився працівником банку. Під приводом розблокування рахунку випитав реквізити банківської картки та код доступу до неї. Після цього з рахунку потерпілої зникло 24 тисячі гривень. 

За усіма перерахованими фактами поліцейські проводять перевірки. 

Коментарі

keyboard_arrow_up