У Шепетівському районі матір двох дітей торгувала наркотиками. Її посадили на 4 роки

У Шепетівському районі матір двох дітей торгувала наркотиками. Її посадили на 4 роки
Фото ілюстративне
  • Жінка торгувала наркотиками та тримала вдома і метадон, і канабіс. 
  • Вона визнала свою вину, тому суд пом'якшив їй покарання. 
  • Матір довх дітей засудили до 4 років ув'язнення. 

Мама двох неповнолітніх дітей торгувала метадоном. Крім нього, поліцейські знайшли у неї вдома ще й канабіс. Як з'ясувалось, жінка раніше вже "сиділа" на торгівлю наркотиками. Правоохоронцям вона пообіцяла назвати людину, в якої купувала наркотичні речовини. 

Справу у Шепетівському міськрайонному суді. Там жінку визнали винною за частиною 2 статті 307 ККУ (незаконне придбання, виготовлення та зберігання наркотичних засобів з метою збуту, незаконний збут особливо-небезпечних наркотичних засобів, вчинений повторно). Про це повідомляють у прес-службі Хмельницького апеляційного суду. 

Замість 6 років, які передбачені законом за цей злочин, жінку ув'язнили лише на 4 роки із конфіскацією всього належного майна, крім житла. Все через те, що вона розкаялась та визнала свою вину. 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:19 20 студентів отримають мерські стипендії, а 20 хмельничан – відзнаки: що вирішили на виконкомі 10:41 Смертельна ДТП поблизу Кам’янки: поліція відкрила кримінальне провадження 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:31 Де на Хмельниччині безпечно купатися: результати моніторингу Від читача 16:37 У Хмельницькому відбудеться круглий стіл для роботодавців 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 14 серпня (ІНФОГРАФІКА) 19:21 Симчишин розповів про ремонти біля «Либідь Плази» та філармонії play_circle_filled 18:03 Як виглядав Хмельницький 20 років тому: підбірка архівних фото photo_camera 17:47 Підтвердилась загибель захисника з Хмельниччини Миколи Пасічного 17:06 На Хмельниччині в ДТП загинув 56-річний чоловік 16:23 Обіцяли подвоїти перекази в TikTok: у Хмельницькому викрили «офіс» шахраїв 15:31 На Хмельниччині троє підлітків знайшли чужий телефон і зняли з рахунку гроші 14:07 «Робота лікує краще за санаторій»: історія ветерана з Хмельниччини, що повернувся працювати в лісництво 13:30 Залужний перемагає будь-якого кандидата у другому турі президентських виборів (опитування Центру «Социс») 12:52 Зеленський відзначив державними нагородами двох жителів Хмельниччини 12:08 Затримали підлітка, який вкрав 12 тисяч гривень у Кам’янці-Подільському 11:40 Приватний ліцей «Альфа»: простір, де хочеться вчитися (новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up