У Старокостянтинові судитимуть чоловіка, якого підозрюють у вбивстві бібліотекарки

У Старокостянтинові судитимуть чоловіка, якого підозрюють у вбивстві бібліотекарки
  • В одному із сіл Старокостянтинівського району вбили бібліотекарку.
  • У вбивстві запідозрили художнього керівника будинку культури. 
  • Суд по даній справі відбудеться 27 жовтня 2017 року.

У Старокостянтинівському районі вбили бібліотекарку одного із сільських будинків культури. Правоохоронці зазначають, що це сталося на робочому місці. На її тілі експерти нарахували близько 30 ран, майже усі – в області голови.

У злочині запідозрили художнього керівника того ж клубу. Про це повідомляє прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області.

“Колега, за даними досудового розслідування, не раз під час сварок погрожував загиблій фізичною розправою. Чоловіка, котрий був у стані алкогольного сп’яніння, затримали у день вбивства в сусідньому селі”, - йдеться у повідомленні.

Проти художнього керівника відкрили провадження відповідно до параграфа 4 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю).

Судове засідання у справі призначене на 27 жовтня.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
09:30 «Листи щастя»: скільки справ податкова завела проти бізнесу на Хмельниччині 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 18 грудня (ІНФОГРАФІКА) 20:26 Туалет за 550 тисяч у парку Чекмана. Засудили юристку комунального підприємства 18:33 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) Від читача 16:36 Хмельницький осередок ГО «Клуб рибалок України» долучився до Загальних зборів Організації в Києві. 17:06 Жителька Хмельниччини перетинала кордон із чужим паспортом: деталі photo_camera 16:10 Мешканець Хмельниччини допомагав чоловікам виїхати в Молдову 15:15 Судили чоловіка, який обкрадав будинки хмельничан 14:35 Оновлений центр психічної реабілітації у поліклініці №2: коли працює і як звернутись photo_camera 13:59 Штрафи до 34 тисяч: що загрожує за незаконну ялинку на Хмельниччині 13:15 Атмосфера дому: магазини меблів і текстилю, що створюють затишок у Хмельницькому 13:00 У центрі Хмельницького автобус збив 57-річну жінку 12:29 Схема на 14,5 мільйона: у Хмельницькому незаконно виготовляли рідину до «електронок» photo_camera 12:02 Чому збанкрутіли найбільші заводи Хмельницького: історія «Катіону», «Адвіса» і «Пригми» photo_camera 11:33 У Нетішині забудовник не сплатив до бюджету громади майже 800 000 гривень 11:10 1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком (новини компаній) 10:51 У Кам’янці зловмисник побив чоловіка та викрав його авто 10:17 На трьох вулицях Хмельницького тимчасово не буде води (АДРЕСИ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up