Ув’язнений Хмельницького СІЗО вдарив правоохоронця у пах. Як його покарали?

Ув’язнений Хмельницького СІЗО вдарив правоохоронця у пах. Як його покарали?
 • Засуджений хотів втекти з камери і напав на співробітника СІЗО.
 • За це чоловік отримав новий термін.

Сьогодні, 10 червня, суд виніс вирок 42-річному жителю Хмельниччини  за умисне побиття працівника правоохоронного органу. Деталями рішення поділились в суді.

Інцидент стався 21 січня 2024 року в приміщенні Хмельницького слідчого ізолятора. Згідно з вироком, в той день засуджений  поводив себе агресивно, висловлював невдоволення та погрожував пошкодити майно, адже працівники СІЗО перемістили його в окрему камеру для тимчасової ізоляції. Реакції правоохоронців не було, тому чоловік вирішив втекти з камери.

«Однак вихід із кімнати йому загородив заступник чергового помічника начальника ізолятора, тієї ж хвилини, засуджений наніс ногою удар в пахову ділянку, заподіявши йому ряд тілесних ушкоджень. Через декілька хвилин від завданого болю та різкого падіння тиску потерпілий  втратив свідомість, до якої прийшов вже у медичній частині . За висновком експерта потерпілий отримав травму пахової ділянки з крововиливами  чоловічих органів та внутрішньої поверхні стегна», розповіли у відомстві.

Відео дня

В суді свідки розповіли, що ув’язнений лаявся, ображав працівників СІЗО та погрожував їм фізичною розправою.

Сам обвинувачений свою вину не визнав, мовляв, вдарив у пах, коли протистояв фізичній силі, яку до нього застосовували правоохоронці. Одиночну камеру, до якої його перевели, він вважав непридатною для перебування в ній людини та просив дати іншу. Проте ці пояснення суд не взяв до уваги.

В установі зауважили, що обвинувачений вже був сім разів засуджений за крадіжки, важкі побиття, зґвалтування, сексуальне насильство та наразі "сидів" за ці злочини. На цей раз Хмельницький суд визнав чоловіка винуватим у побитті правоохоронця та призначив йому три роки ув’язнення. Водночас цей термін приєднали до ще не відбутого покарання і за сукупністю злочинів чоловік отримав 10 років позбавлення волі.

Читайте також: У районних судах Хмельниччини з’являться нові судді

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
 • Наташа Панасюк

  А ,,правоохоронців "карають за побиття засуджених ???

  Читач11 reply Наташа Панасюк

  Наташа Панасюк, шановна, Ви зараз на чиїй стороні, сім раз судимого за за сексуальні злочини, чи на стороні тих хто захищає Вас від таких виродків? Чи Ви така добра тому,  що по життю не пересікались з такими? Щиро бажаю Вам зустріти такого Вашого ,,друга,,як не будь в темний час доби , може це трохи вплине на Ваш світогляд
 • Читач50

  потрібно повернути смертну кару, деяких відморозків тільки це трохи приводило до тями.

keyboard_arrow_up