Вбив двох і отримав довічне: деталі справи

Вбив двох і отримав довічне: деталі справи
  • Через ревнощі вбив розвідним ключем чоловіка та жінку. Йому дали довічне.
  • Розповідаємо деталі справи у Кам’янець-Подільському районі. 

 

Травень, 2022.  Село Жванець на Кам’янеччині. Саме тут трапився злочин. Компанія разом випивала вдома. В гостях у 31-річного засудженого була знайома жінка й односельчанин. Раптом застілля переросло у скандал на фоні ревнощів. Між чоловіками виникла бійка. Господар будинку схопив металевий розвідний ключ і наніс тілесні ушкодження товаришу по чарці. В цей час жінка намагалась розборонити знайомих, але і її чоловік вдарив ключем по голові. Від цього жінка померла на місці. Все це повідомляють у Хмельницькій обласній прокуратурі. 

Далі зловмисник вирішив приховати вбивство і сховав тіла у підвалі будинку, де проживав. Ретельно прибрав вдома, а потім втік у сусіднє село на автомобілі померлого, прихопивши і його телефон. 

До поліції звернулась матір вбитого чоловіка. Розповіла правоохоронцям, що її син зник. Такі ж звернення надійшли і від рідних вбитої жінки.  Поліція тоді опитала десятки людей, врешті вбивцю затримали. До слова, той зізнався у злочині. 

Відео дня

Наразі стало відомо, що 31-річного жителя Кам’янець-Подільського району визнали винним в умисному вбивстві двох людей, крадіжці і незаконному заволодінні автомобілем. 

Як йдеться в ухвалі Кам’янець-Подільського міськрайонного суду, засуджений народився в Узбекистані. Проживав на Кам’янеччині. Не працював і був неодноразово судимий, переважно за крадіжки. З місць позбавлення волі звільнився у 2021. 

Чоловіка затримали 10 червня. На суді підозрюваному обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці. Але сам зловмисник і його захисник просили замінити запобіжний захід на більш м’якший - домашній арешт. Мовляв, у того померла матір за кордоном і він хоче її поховати. Окрім цього, засуджений сказав, що у нього немає рідних людей, а тому йому слід зібрати речі і підготуватись до тривалого ув'язнення.

Врешті йому продовжили строки тримання під вартою. Наразі стало відомо, що за публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури визнано винним 31-річного жителя Кам’янеччини в умисному вбивстві двох осіб, крадіжці та незаконному заволодінні автомобілем. За все йому дали довічне. 

Читайте також:

Вбивства, зґвалтування та грабіж. Страшні злочини, за які дали довічне на Хмельниччині

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up