Вбивство заради наживи: на Шепетівщині внук забив каменем свою бабусю, а потім підпалив її будинок

Вбивство заради наживи: на Шепетівщині внук забив каменем свою бабусю, а потім підпалив її будинок
  • Тіло 76-річної жінки виявили під час гасіння будинку у селі Судилків.
  • Як виявилося, пенсіонерку вбили, а будинок підпалили, щоб "замести" сліди.
  • Правоохоронцям вдалося вийти на слід вбивці - ним виявився двоюрідний внук загиблої.
  • Наразі його затримали. Слідчі дії тривають.   

Вночі 4 жовтня в селі Судилків сталася пожежа в одному із будинків. Під час гасіння вогню в одній із кімнат рятівники знайшли бездиханне тіло жінки. Загиблою виявилася 76-річна власниця помешкання.

Проте, як виявилося, пожежа була не випадковою. Правоохоронці знайшли на тілі загиблої численні садна, відкриту черепно-мозкову травму, забої обличчя та інші ушкодження. Крім того, з’ясувалося, що зник згорток, в якому жінка зберігала грошові заощадження.

"За фактом умисного вбивства поліцейські одразу відкрили кримінальне провадження і вже за кілька днів встановили і затримали підозрюваного. Ним виявився 17-річний мешканець Шепетівки, двоюрідний внук потерпілої", - повідомили у прес-службі ГУ НП у Хмельницькій області.

Як зазначили, на слід злочинця слідчих вивела службова собака Бетті. Вона провела правоохоронців по стежці, якою втікав зловмисник. В кущах неподалік знайшли пакет з каменем зі слідами крові - саме ним і вбили жінку.

Окрім того, камери спостереження на в’їзді в село Судилків зафіксували ввечері 3-го жовтня приїзд зловмисника, а під час обшуку в його квартирі правоохоронці вилучили закривавлений одяг і взуття.

Наразі хлопця затримали. Йому вже оголосили про підозру за трьома статтями: частиною 2 статті 115 (Умисне вбивство з корисливих мотивів), частиною 4 статті 187 (Розбій, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень) та частиною 2 статті 194 (Умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу) Кримінального кодексу України. Зловмиснику може загрожувати довічне позбавлення волі. Наразі слідчі дії тривають.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:39 Вища рада правосуддя відправила у відставку суддю Хмельницького міськрайонного суду 19:05 Гроші на ЗСУ та старт купального сезону: відбувся виконком міської ради 18:30 На Хмельниччині у ДТП загинув військовий Василь Черняк 17:56 Посмертно відзначили 17 воїнів з Хмельниччини (ІМЕНА) Від читача 12:35 Медичних сестер і братів відзначили у КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" 17:27 У Хмельницькому попрощалися з 27-річним поліцейським Андрієм Пугачовим 16:49 У Хмельницькому експосадовця міськради засудили до 15 років за держзраду 16:03 У Хмельницькому попрощалися з 31-річним Олександром Кондратюком, який зник безвісти у 2024 році 15:18 37 жителів Хмельниччини отримають мільйони гривень на власну справу 14:44 У Хмельницькому засудили колишню голову МСЕК за вимагання 5 тисяч доларів 14:10 Хмельницький ліцей №9 назвуть на честь вчителя, який загинув на війні 13:07 У Хмельницькому нагородили переможців учнівських олімпіад 12:29 Смертельна ДТП на Хмельниччині: загинув водій, є травмовані 11:52 Вибухи у Хмельницькому та травмовані люди: прокуратура відкрила справу 11:01 Загинув на Покровському напрямку: поліцейського з Хмельниччини нагородили посмертно 10:58 Повернення до своїх: як працює «Азов.Супровід» (соціальна реклама) 10:21 У Хмельницькому тимчасово змінять маршрути автобусів №29 та №49 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 Ранкова атака на Хмельниччину 14 травня: пошкоджено електромережу 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 14 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up