«Все через тещу»: деталі домашнього насильства у Хмельницькому районі

- 50-річний чоловік лаявся та погрожував жінці фізичною розправою.
- Дізнавайтеся деталі цієї історії.
Цього року, із лютого по липень, правоохоронці зафіксували 5 фактів домашнього насильства в сім’ї із Солобковецької громади, що в Хмельницькому районі. Причетним до цього був 50-річний місцевий.
Як повідомляють в Хмельницькому апеляційному суді, чоловік у присутності малолітніх дітей нецензурно лаявся і погрожував жінці фізичною розправою.
Постановами від 6 березня, 11 квітня та 13 травня 2024 року місцевий суд визнав кривдника винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 173-2 КУпАП (домашнє насильство). На нього було накладено стягнення у виді штрафу на суму 1 700 гривень.
Вже у липні поліцейські зареєстрували черговий факт насильства у його сім’ї.
- За висновком судово-психіатричної експертизи, дії обвинуваченого були психотравмувальними для потерпілої, завдали їй психологічних страждань у вигляді емоційної напруженості, тривожності, неспокою, пониженого настрою, відчуття хвилювання та невпевненості, застрягання на сімейних емоційно-негативних переживаннях, – додають в пресслужбі суду.
Так, 50-річного чоловіка судили. У залі суду він визнав свою вину та розкаявся. Сказав, що усі конфлікти були через тещу. Мовляв, тепер вони з дружиною живуть окремо від неї й у них все добре.
Жінка просила суд суворо не карати її кривдника. В результаті – Ярмолинецький районний суд визнав його винним у вчиненні кримінального правопорушення за статтею 126-1 ККУ (Домашнє насильство). Йому призначили покарання у виді 200 годин громадських робіт.
Крім того, суд застосував до обвинуваченого обмежувальний захід – направив його до Ярмолинецької селищної ради для проходження програми для кривдників строком на 3 місяці.
Вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений до апеляційного суду.
Читайте також: «Страждали і діти, і чоловік»: у Хмельницькому за домашнє насильство судитимуть жінку
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.
Читач84