За вихідні жителів Хмельниччини ошукали на сайті оголошень майже на 25 тисяч

- За вихідні поліцейські отримали три заяви про шахрайства.
- Жертвами аферистів люди стали під час покупок в інтернеті.
Три випадки шахрайства трапились у Шепетівському районі цими вихідними. Загалом постраждалі втратили під час купівлі або продажу в інтернеті майже 25 тисяч гривень. За даними фактами поліцейські відкрили кримінальні провадження і розшукують аферистів.
Один серед цих випадків трапився у Нетішині. Там 38-річний місцевий житель намагався продати на торговельному майданчику мобільний телефон, а втратив 13 тисяч гривень.
Аналогічним чином ошукали ще одну місцеву жительку на 9,5 тисяч. Жінка продавала черевики в інтернеті. Як зазначають у Шепетівському районному управлінні поліції, в обох випадках шахраї створили фейкові посилання з відомого сайту оголошень та заволоділи коштами потерпілих.
Ще один факт шахрайства зареєстрували в Ізяславі. Там жертвою аферистів став 24-річний молодик. Він намагався придбати в інтернеті автозапчастини. Гроші за покупку він перерахував, але замовлений товар так і не отримав. Так його ошукали на 1,5 тисячі гривень.
За вказаними фактами слідчі проводять перевірки і закликають мешканців бути уважними. Не слід нікому повідомляти свої особисті дані та не переходити за посиланнями, які продавець або покупець відправляє в особистих повідомленнях: наприклад, для скасування угоди, повернення грошей тощо.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.