За втечу з військової частини солдата з Хмельниччини ув'язнили на 5 років

За втечу з військової частини солдата з Хмельниччини ув'язнили на 5 років
 • Чоловік без відома начальства поїхав додому і за це отримав вирок.

Водій-заправник Збройних Сил України постав перед судом за самовільне залишення військової частини. За такий злочин він отримав 5 років позбавлення волі.

Про інцидент стало відомо з вироку від 21 травня.

Як ідеться по справі, обвинувачений двічі без відома керівництва їхав додому, де проводив час на власний розсуд.

Відео дня

Вперше солдат втік із військової частини у липні 2023 року. Чоловік поїхав додому в Славуту й перебував там до 8 листопада 2023 року. Вдруге військовий повторив те ж саме менш ніж через два тижні після повернення на службу. 20 листопада 2023 року без відома керівництва він знову поїхав додому, де знаходився п’ять місяців, поки його не затримали правоохоронці.

Обвинувачений на засіданні у всьому зізнався. Суд визнав його винним у самовільному залишенні військової частини, а також нез’явлення вчасно на службу без поважних причин на понад три доби в умовах воєнного стану.

Як ідеться у вироку, аби військовий не скоїв такого злочину знову, суд його вирішив ув’язнити. Так солдат за залишення військової частини отримав 5 тюрми. Вирок ще можна оскаржити в апеляційному суді.

Читайте також: 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
 • Петровская Олечка

  А клоуна що втік ,відосіки знімає військовій формі чого не садять !???? Якись однобокий закон …..
 • nina kolomiyets

  Зато останеться живий.
 • Олександр Федорович

  А зато що беруть міліонні хабарі штраф 17 тис.Так і живемо
 • Юрій Гудок

  Військових які вчинили СЗЧ абонентів дезертирство багато тисяч по Україні. В прямому розумінні цього слова. Їх повно по вулицях будь якого міста. Вони просто стараються не попадатись.  Командири рідко офіційно повідомояють про СЗЧ тому що тоді відбувається офіційне розслідування чому і як це відбулось

keyboard_arrow_up