Забив пенсіонерку та ще кілька днів пиячив поряд з її тілом: хмельничанина судитимуть за вбивство матері

Забив пенсіонерку та ще кілька днів пиячив поряд з її тілом: хмельничанина судитимуть за вбивство матері
  • Трагедія сталася у травні цього року. Чоловік до смерті побив матір та пішов в "загул" на кілька днів.
  • Наразі хмельничанин перебуває у СІЗО.
  • Справу уже направили до суду, йому загрожує 15 років ув'язнення. 

Трагедія сталася навесні цього року. 54-річний хмельничанин добряче напився і під час сварки сильно побив свою матір. Після чого він спокійно пішов спати, а 81-річна жінка, не дочекавшись допомоги, померла від отриманих травм. Проте, коли вранці син виявив, що пенсіонерка померла, він нікому про це не сказав та продовжував пиячити у квартирі ще кілька днів.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Хмельницької області, експертиза встановила, що навіть при наданні кваліфікованої медичної допомоги безпосередньо після заподіяння тілесних ушкоджень, врятувати життя потерпілій вже було неможливо.

Тож справу розслідують за частиною 1  статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Обвинувальний акт у кримінальному провадженні уже направили для розгляду до Хмельницького міськрайонного суду.

Чоловіку за вчинення злочину світить позбавлення волі до 15 років.

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 27 листопада (ІНФОГРАФІКА) 20:53 Графік відключень світла на 27 листопада у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) 19:33 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 18:36 У Хмельницькому відбулася сесія облради. Які рішення ухвалювали? Від читача 11:05 «Подайте заяву, інакше втратите пенсію»: як шахраї обманюють літніх українців 17:12 У центрі Хмельницького зупинили водія автобуса, який проїхав на «червоний» play_circle_filled 16:39 У Хмельницькому перинатальному центрі обладнали укриття за майже 18 мільйонів гривень photo_camera 16:21 «Любарт» – свобода, рівність, братерство (соціальна реклама) 15:10 На Кам’янеччині патрульні допомогли доставити вагітну до лікарні (ВІДЕО) play_circle_filled 14:34 У Старосинявській громаді ввели карантин через виявлений лейкоз у корів 13:53 Військовослужбовець з Кам’янця став чемпіоном України з бодибілдингу 13:18 Підключення поза лічильником: шепетівчанці нарахували понад 13 тисяч гривень боргу 12:43 Зник 24-річний хмельничанин В’ячеслав Врублевський: що кажуть рідні і поліція 11:58 Під час пожежі в Хмельницькому районі травмувався чоловік 11:09 У Хмельницькому районі перекинувся п’яний водій. Є двоє постраждалих 10:57 Через порив частина будинків у Гречанах залишилась без води 10:23 У Хмельницькому засудили 30-річного «закладчика» 09:56 Житель Хмельниччини відмовився платити штраф за незаконну рубку дерев. Був суд
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up