Залишила немовля помирати. Хмельницька поліція затримала горе-матір

Залишила немовля помирати. Хмельницька поліція затримала горе-матір
  • Місяць поліція шукала жінку, яка залишила помирати немовля в Полонному.
  • Вона залишила його біля вокзалу. Тіло сильно покусали собаки.

Місяць тому Хмельниччину шокувала новина про знайдене тіло немовляти в Полонному. Дитину сильно покусали собаки і правоохоронці навіть не могли встановити стать.

Згодом поліція зробила фоторобот підозрюваної. Жінку вдалося знайти. Нею виявилася 33-річна мешканка Шепетівського району. Вона вже має двох дітей 5 і 13 року. Також, як повідомляють правоохоронці, неодноразово робила аборти. Останню дитину народила вдома і перед цим не стала на облік до лікаря. Згодом відвезла її та кинула напризволяще в Полонному.

Залишила немовля помирати. Хмельницька поліція затримала горе-матір, фото №1 на сайті vsim.ua

Факт того, що жінка народжувала, підтвердив огляд лікаря-гінеколога. Жінці вже оголошено про підозру за ч. 3 ст. 135 (Залишення матір'ю своєї новонародженої дитини в небезпеці, що призвело до смерті) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає до 8 років позбавлення волі.

Залишила немовля помирати. Хмельницька поліція затримала горе-матір, фото №2 на сайті vsim.ua
Дитину залишила в люльці.
Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналісту гривнею
...
Максим ФАРИНА - автор цього матеріалу. Ви можете подякувати йому та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

keyboard_arrow_up