Заманив телефоном і повів у кущі. В поліції розповіли про зґвалтування школяра в Красилові

Заманив телефоном і повів у кущі. В поліції розповіли про зґвалтування школяра в Красилові
Ліцеїст зґвалтував школяра в кущах на стадіоні "Юність" в Красилові.
  • 16-річний ліцеїст заманив свою жертву дорогим телефоном.
  • Все відбулося в кущах біля міського стадіону.
  • Підозрюваному загрожує до 7 років ув’язнення. Суд він чекатиме в СІЗО.

Ліцеїст зґвалтував школяра у Красилові в неділю, 27 серпня. Кривднику - 16 років. Того дня він сидів на трибунах місцевого стадіону. Молодший від нього на два роки школяр грався на бігових доріжках. Про це vsim.ua розповіли в Головному управлінні Національної поліції в Хмельницькій області.

Правоохоронці також розповіли, що ліцеїст підійшов до хлопця і запропонував йому пройтися в кущі. Там він нібито мав показати 14-річному школяру дорогий телефон. Коли прийшли на місце, кривдник почав погрожувати жертві фізичною розправою. Далі він його зґвалтував. Поліція не знайшла на тілі жертви жодних ознак насилля і вважають, що її не били.

Хлопець про все це розповів батькові. Чоловік пішов в поліцію. Того ж дня правоохоронці затримали 16-річного учня професійного ліцею. Відкрили провадження за частиною 1 статті 153 Кримінального кодексу України. Вона передбачає покарання від 3 до 7 років позбавлення волі.

Вже згодом виявилося, що це не перше правопорушення, в якому підозрюється хлопець. Як кажуть в поліції, триває розслідування по факту крадіжки і зберігання наркотиків. Також в поліції повідомлять, що ліцеїста виховує його дід. Батько хлопця сидить у в’язниці, а мама померла. За словами поліцейських, батько жертви тимчасово безробітний, а мама виїхала за кордон на заробітки.

Для підозрюваного суд вже обрав міру запобіжного заходу. Два місяці він проведе в СІЗО. До 25 жовтня. В цей час триватиме розслідування. Перші його результати уже є. Судово-медична експертиза підтвердила факт зґвалтування. Слідкуйте за оновленнями на vsim.ua.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Спека до +34: якою буде погода на Хмельниччині у п’ятницю 20:38 До війни працював вчителем: у Хмельницькому попрощались з Віктором Шугаєвим 20:15 Смертельна ДТП з вантажівкою біля кафе у Правдівці: що загрожує водію 19:47 Хмельничан запрошують на «Медичний пікнік»: безкоштовні консультації, скринінги та подарунки Від читача 09:42 Чому «сенсаційні новини» найчастіше виявляються маніпуляцією 19:09 На Хмельниччині зіткнулись дві вантажівки: деталі від поліції 18:21 Побив медпрацівниць та напав на поліцейського: на Хмельниччині судитимуть чоловіка 17:39 У Старокостянтинові водійка збила двох дітей і поїхала з місця ДТП 17:04 Від повідомлень у месенджері до вироку: історія патрульного, якого спіймали на хабарі 16:27 Воював з 2014 року: у Хмельницькому попрощалися з В’ячеславом Сивоволом 15:55 Снігуров і неповнолітні хмельничанки: зібрали все, що відомо про кримінальну справу 15:13 У Хмельницькому в п'ятницю попрощаються із захисником 14:28 У центрі Хмельницького обмежать рух: триватимуть дорожні роботи 13:50 Скільки коштують дрова на Хмельниччині, де дешевше та як їх замовити 13:04 Вижити під Бучею та підкорити Карпати на протезі: історія ветерана Андрія Єрмолаєва 12:29 Обіцяв авто з-за кордону і виманив 700 тис грн: на Хмельниччині затримали шахрая 11:48 На Хмельниччині зіткнулися дві вантажівки: водія затисло в кабіні 11:15 Засудили водія, який збив двох підлітків на Кам’янецькій й втік з місця події 10:31 Графік стоянок Екобуса в Хмельницькому в серпні 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up