Житель Шепетівки віддав 19 тисяч гривень шахраям

Житель Шепетівки віддав 19 тисяч гривень шахраям
  • Зловмисники надурили чоловіка, представившись працівниками банку.
  • Вони дізнались реквізити картки і зняли з неї гроші. 

У п'ятницю, 12 травня, мешканця Шепетівки пограбували невідомі. Близько 14.30 години вони зателефонували на мобільний 31-річного чоловіка. Йому представились як працівники банку. Повідомили, що слід підвищити рівень безпеки картки, якою той користується. Чоловік погодився та назвав реквізити картки. 

Шахраї зняли з рахунку чоловіка 19 тисяч гривень. Про це повідомляють в прес-службі ГУ НП у Хмельницькій області. Зловмисників поки не знайшли. 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:05 В ДТП у Полонному загинув 32-річний чоловік: деталі 10:36 У “Хмельницькводоканалі” пояснили, як платити за воду після підвищення тарифів 10:05 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:51 В ДТП на Кам’янеччині травмувались жінка та 7-річна дитина Від читача 10:43 До уваги зацікавлених осіб 09:25 Замість служби – робота та СТО: засудили сержанта з Хмельниччини 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 20 липня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 17:37 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 16:23 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 15:30 Перевірки військового обліку у Хмельницькому: графік на серпень 14:32 Хмельницький без гарячої води: де та коли вимикатимуть (ГРАФІК) 13:33 У Хмельницькому та області очікується погіршення погоди 12:47 У Ярмолинцях нестача води: понад половина селища без водопостачання 11:36 Енергонезалежність за 1900 гривень з квартири: досвід хмельницького ОСББ, яке встановило сонячні панелі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up