Жителька Хмельниччини хотіла вивести зброю із зони АТО

Жителька Хмельниччини хотіла вивести зброю із зони АТО

Донецькі правоохоронці зупинили жінку на блокпості. Вона намагалась вивезти із зони АТО вогнепальну зброю. 

На блокопосту біля Слов'янська поліцейські зупинили мікроавтобус «Рено Трафік», що їхав в сторону Харкова. Правоохоронці оглянули салон автомобіля. Там знайшли мисливський карабін «Форт». Його власницею виявилась 35-річна мешканка Хмельницької області. Жінка показала документи на зброю, які не викликали підозр. Але на карабіні були механічні сліди переробки, які дозволяли змінити його тактико-технічні характеристики. Про це повідомляють у прес-службі ГУ Національної поліції у Донецькій області.

Зброю вилучили. За частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) жінці загрожує до семи років позбавлення волі.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
13:48 На Хмельниччині п’яний водій в’їхав у підводу: постраждали двоє людей 13:26 ПроскурівRun: у Дендропарку проведуть перший спортивний забіг у 2023 році 13:00 Гранати на дитячому майданчику в Хмельницькому: що відомо 12:42 Розпочни свій успішний інтелектуальний бізнес - формуй надійний айтішний тил! (новини компаній) Від читача 08:33 Хмельницькі нацгвардійці провели «Урок мужності» для школярів 12:26 Володимир Гонтар залишив роботу в Європі, щоб стати артилеристом в ЗСУ (ФОТО) 11:48 Доньці загиблого Руслана Плахова вручили вже другий орден батька (ФОТО) 11:02 Шукають донорів: для кого потрібна кров і як хмельничанам долучитись 10:56 П’яний водій збив велосипедиста і втік з місця аварії photo_camera 10:27 За тиждень на коронавірус захворіли більше півтори тисячі людей 09:57 Зеленський підписав закон про компенсацію за знищене та пошкоджене житло 09:22 Як військові на Хмельниччині навчаються стріляти із гранатометів (ФОТО, ВІДЕО) 08:48 Хмельничан навчатимуть скандинавській ходьбі та перевірятимуть стан здоров’я 08:15 Як ветерану війни оскаржити постанову військово-лікарської комісії 18:16 На Хмельниччину потрапили устриці з норовірусом. Які симптоми та наслідки інфекції 17:15 Підрозділу Нацгвардії з Хмельницького — 30 років. Історія створення військової частини 16:25 Чому не можна їсти черемшу та як штрафуватимуть за її продаж 15:18 За минулу добу на Хмельниччині сталося 4 пожежі: що горіло photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up