Знайшли жертву на сайті знайомств. Взяли під варту хмельничан, які напали на іноземця

Знайшли жертву на сайті знайомств. Взяли під варту хмельничан, які напали на іноземця
Фото ілюстративне
  • У розбійних нападах підозрюють трьох чоловіків та одну жінку.
  • Працювала банда за добре спланованою схемою.

У Хмельницькому будуть судити трьох хмельничан та одну жінку з Хмельницького району за напад на громадянина Туреччини. Потенційну жертву група зловмисників знайшла на сайті знайомств, а тоді призначила чоловікові "побачення".

Працювали вони за заздалегідь спланованою схемою. Їх вдалось викрити у квітні цього року після нападу на іноземця. Про це повідомляють у пресслужбі прокуратури Хмельницької області.

Як виявилось, жінка домовилась про зустріч з іноземцем, однак прийшла не сама. Коли чоловік відчинив двері, її спільники увірвались до помешкання і почали гамселити господаря. Той, в свою чергу, не розгубився і зумів дати опір. Злочинці втекли з місця події.

В ході розслідування також з’ясувалось, що двоє з підозрюваних в березні вчинили ще один розбійний напад. Тоді вони побили жертву і відібрали у нього півтори тисячі гривень.

Як зазначають в прокуратурі, зловмисникам доведеться відповідати за правопорушення, передбачені частинами 2, 3 статтею 187 КК України (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, повторно та поєднаний з проникненням у житло). Банді обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.

Затриманим «світить» від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (9)
  • Маічка Падалко
    Ну чого. Багато хто виходить заміж за турків. А є й такі, що за італійців. І забирають їх сюди жити. На україну. Там мінімальна пенсія на наші гроші 73000 в міс. Це при тому, що італієць мав свій МАЛЕНЬКИЙ БІЗНЕС І ПЛАТИВ ПОДАТКИ ЯК ПП .Наприклад виготовлення магнитиків чи фігурок з гіпсу чи інших сувенірів. Тут на Україні з такими грошима можна жити. А там це мінімалка. Пенсія. Сплативши всі податки і комунальні там італійці ледь виживають. А у нас можна жити. І це непроблема - незнати укр мови. За нього нова укр. жінка і подруги шкандаль зроблять, якщо його десь в магазині обманять. Багато хто так живуть. Або пів року там і пів року тут.
  • Анонім
    Місцева банда імбецілів намагалась пограбувати турка.  Такі ж устремління,  планування і реалізація характерні і для української влади.
  • Катя Котик
    Якісь слабенько козаки були😚аж стидно за них ☺
    Max Forosov reply Катя Котик
    По всей вероятности у турка был пистолет
  • Хуан Матус
    Ха-ха, один турок дав пілюлєй трьом козакам. Символічно.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:05 Місцями грози: погода на Хмельниччині 19 серпня 19:01 Відключення світла у Хмельницькому 19 серпня (АДРЕСИ) 18:08 Які школи Хмельницького навчатимуться у дві зміни цього року 17:42 Чому я повернувся із СЗЧ: розповідь військового з Хмельниччини Від читача 19:07 Дзвінок від «банку»: як не втратити гроші за 2 хвилини. 15:55 Вулиця Антона Атаманюка та суперечки через «Народної Волі»: у Хмельницькому назвуть вулиці на честь Героїв України 15:44 Хмельничанка стала народною депутаткою: що відомо про Вікторію Рєзнікову 15:03 Схема за 14 тисяч євро: хмельничанка незаконно переправляла чоловіків за кордон 14:30 У Хмельницькому затримали 18-річного закладчика з мефедроном 14:02 Кавуни від 12 гривень, дині — до 90: порівнюємо ціни у Хмельницькому 13:49 Хмельничан з дітьми запрошують на ХмельKids. Що там буде 13:05 Змінити лікарняні стіни на історичні будівлі: військовослужбовці на реабілітації побували у Кам'янці-Подільському (пресслужба ГО «Громадсько-військовий рух») 12:33 Змінять тип та назву ліцею №8 11:41 100 000 грн «відкату» за ремонт: затримали сільського голову з Хмельницького району 11:09 На Хмельниччині майже на два місяці перекриють залізничний переїзд 10:36 Жителі Хмельниччини сплатили понад 224 млн грн податку на нерухомість 10:01 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:29 Визначилися суперники «Helpix-Adrenaline» в першій футзальній лізі 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 18 серпня (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up