Протягом тижня поліція і рідні шукали 67-річного Михайла Бочка. Чоловік поїхав таксувати і зник. Востаннє він виходив на зв'язок о третій ночі в неділю, 5 квітня. Допомогли знайти його двоє хлопців із Старосинявського району. Вони подзвонили в поліцію і повідомили, що таксист відвозив їх з Хмельницького до їхнього села. Сказали, що розрахувалися із чоловіком і відтоді його не бачили.
23-річного і 17-річного заявників поліція допитала. І що дивно, під час спілкування із правоохоронцями, як повідомляють в ГУНП, хлопці почали нервувати. Згодом виявилося, що саме ці пасажири вбили хмельничанина. Вони напали на нього і задушили. Тіло чоловіка заховали в лісосмузі в селі Ставниця Летичівського району. Автомобіль відігнали за 30 кілометрів і залишили.
Також хлопці забрали в чоловіка робочий планшет і матеріальні цінності. А в поліцію вирішили подзвонити, щоб забезпечити собі алібі. Принаймні така версія у правоохоронців. Також в Нацполіції кажуть, що підозрюваних затримали. Їм загрожує покарання від 10 до 15 років або ж довічне позбавлення волі.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.